Joanna Senyszyn na wózku inwalidzkim. Złamała kość łonową

Wojciech Kozicki
28.09.2018  15:05
Joanna Senyszyn z SLD
Joanna Senyszyn z SLD Fot: Facebook.com/SLD Tomaszów Mazowiecki

Wypiła kilka lampek wina i źle się to skończyło.

Posłanka Joanna Senyszyn, znana polityk lewicy (Sojusz Lewicy Demokratycznej), ma problemy ze zdrowiem i porusza się na wózku inwalidzkim. W wywiadzie dla „Gazety Prawnej” wyznała, że przewróciła się po kilku lampkach wina.

ZOBACZ TEŻ: Transseksualna kandydatka na prezydenta Krakowa. Uczy gejów dotyku

Pewnie gdybym zderzyła się z pociągiem, miałabym mniejsze obrażenia – powiedziała Senyszyn. (gazetaprawna.pl)

 Złamanie kości

Okazało się, że doznała poważnego złamania. Ucierpiały kość łonowa, kość krzyżowa,miednica i udo. Przeszła operację i 2 miesiące leżała w bezruchu. Po rehabilitacji odrzuciła kule i od razu doznała kolejnego złamania, tym razem poniżej poprzedniego. Konieczne było scalenie kości. Polityk ma w nodze 30-centymetrową płytkę.

ZOBACZ TEŻ: Anna Grodzka prosi o pieniądze na operację

Teraz myślę, że już wyczerpałam pulę nieszczęść. Nawet jeśli to liczyć za jedno, to trzy już mam za sobą – zawał z zatrzymaniem krążenia w 2014 r. i wirus zachodniego Nilu. Po zawale napisałam, że pragnę wszystkich uspokoić, bo nie tylko nie ma światełka w tunelu, ale tunelu też nie ma - wypowiedziała się Senyszyn. (gazetaprawna.pl)

Wybory do sejmiku

Nie poddaje się i zapowiedziała, że wystartuje w wyborach  do sejmiku. Przy okazji zwróciła uwagę na nieprzygotowania miast dla osób niepełnosprawnych. Uważa, że są wykluczane i traktowane jako niepoprawne politycznie.

ZOBACZ TEŻ: Robert Biedroń chce odciąć Kościół od budżetu państwa

Joanna Senyszyn ostro o Janie Pawle II:

Joanna Senyszyn kontra Wojciech Cejrowski:

Przeczytaj więcej
Komentarze