Pyton znad Wisły. Jasnowidz Jackowski miał wizję, wie gdzie jest

Wojciech Kozicki
12.07.2018  11:37
wąż pyton Wisła Warszawa poszukiwania gdzie jest Krzysztof Jackowski wizja jasnowidz
wąż pyton Wisła Warszawa poszukiwania gdzie jest Krzysztof Jackowski wizja jasnowidz Fot: East News/Bartosz KRUPA, Tomasz Jastrzebowski

Powiedział nawet, skąd ogromny wąż wziął się pod Warszawą.

Ogromny pyton znad Wisły nadal jest poszukiwany pod Warszawą. Pojawiają się kolejne doniesienia, że gad zjada bobry i psy, a nawet brał udział w erotycznej sesji zdjęciowej. 6-metrowa samica może zaatakować i zjeść człowieka. Pisaliśmy już o wężu, który połknął kobietę i wyjęto ją z jego brzucha.

Policja, Animal Rescue Polska, wolontariusze i służby nie dają rady, poszukiwania pytona tygrysiego trwają, a do akcji wkroczył jasnowidz Krzysztof Jackowski. Twierdzi, że miał wizję i dokładnie wie, gdzie jest niebezpieczny wąż.

„Super Express” przeprowadził wywiad z jasnowidzem z Człuchowa. Okazuje się, że pyton nie uciekł daleko. Jest w okolicy wsi Dębina i wkrótce zostanie tam znaleziony. Przebywa na niewielkiej plaży.

Jasnowidz Jackowski wie również, skąd ogromny pyton wziął się nad Wisłą. Przywiozło go 2 mężczyzn. Transportowali go w pojemniku, który mógł być plastikową beczką. Nie wiadomo, czy służby wezmą pod uwagę jego sugestie.

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Jackowski – wizje i nadprzyrodzone zdolności

Zagłosuj

Czy wierzysz w przepowiednie Jackowskiego?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze