"Świnioczłowiek", bestia z głębin. Nagrali prawdziwego potwora [WIDEO]

Wojciech Kozicki
21.05.2018  13:31
mutant skrzyżowanie człowieka ze świnią dziwne potwór
mutant skrzyżowanie człowieka ze świnią dziwne potwór Fot: Youtube.com/Disclose Screen The Grimreefar Filthy South

Łeb świni, ludzkie ręce. Co to może być?

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać niezidentyfikowaną istotę. Na powierzchni wody w USA unosiło się dziwne stworzenie – miało łeb świni i ludzkie dłonie. Można je zobaczyć w serwisie youtube.com na kanale Disclose Screen.

Co to, do cholery, jest? – zdziwiła się jedna z osób, która podpłynęła do bestii. (mirror.co.uk)

Jak podaje mirror.co.uk, może to być mutant. Autorzy filmu poprosili o pomoc internautów, by pomogli rozwikłać zagadkę. Pewne jest natomiast, że potwór cuchnął. Jedna z osób na łodzi zasugerowała, by szybko odpłynąć. Nie chciała przejść smrodem zwłok.

Teorie spiskowe i mutant

Internauci prześcigają się w pomysłach, czym może być dziwne stworzenie z jeziora. Niektórzy uważają jednak, że może to być po prostu pies lub rozkładająca się świnia.

Bóg zesłał ludziom znak, by nie jedli wieprzowiny – uważa Argman. (youtube.com/Disclose Screen The Grimreefar Filthy South)

Pewnie to jakieś zwierzę, które uciekło z laboratorium przed eksperymentami – twierdzi Gaz Pyrochetnics. (youtube.com/Disclose Screen The Grimreefar Filthy South)

Nie brakuje również osób, które podejrzewają, że autorzy kanału Disclose Screen chcą wzbudzić tanią sensację. Zwrócili uwagę na pozostałe treści na kanale, m.in. na temat UFO i zjawisk paranormalnych

 ZOBACZ TEŻ: Pół-człowiek, pół-pies. Bestia morduje kolejne ofiary

Zagłosuj

Czym jest to dziwne stworzenie?

Liczba głosów:

Krzyżówka świni z człowiekiem? Czym jest to monstrum?

Przeczytaj więcej
Komentarze