Dawid Kwiatkowski pokaże to, "co widziało niewiele osób". Powstanie film o życiu gwiazdora

Magdalena Barszczak
31.01.2018  15:41
Powstanie film dokumentalny o życiu Dawida Kwiatkowskiego
Powstanie film dokumentalny o życiu Dawida Kwiatkowskiego Fot: Instagram.com/kwiatkowsky

Ma trafić do kin jeszcze w tym roku.

Na tę chwilę czekali wszyscy fani Dawida Kwiatkowskiego. Popularny idol młodego pokolenia, a także juror "The Voice Kids" ogłosił, że powstanie "bardzo osobisty" film na jego temat. Muzyk poinformował o tym na Instagramie, wzbudzając powszechny zachwyt. 

Wielbiciele poznają 21-latka z prywatnej strony. Wokalista przyznał, że kamera towarzyszy mu już od 4 lat, więc ma sporo materiału. Uchyli rąbka tajemnicy nie tylko na temat swojej pracy, ale opowie też o swoim dorastaniu i przyjaciołach.

Mamy setki nagranych godzin, tysiące zdjęć i dziesiątki historii. Pora to złożyć w całość - napisał Kwiatkowski.

To będzie bardzo osobisty film. Odkrywający wiele i pozwalający pokazać to, co do tej pory widziało niewiele osób - moje prywatne życie - dodał.

Artysta nie zdradził, kiedy dokładnie odbędzie się premiera, ale zaznaczył, że będzie to jeszcze w tym roku. Film fani obejrzą zarówno w kinie, jak i w sieci. Muzyk dodał, że w 2018 roku ukażą się również jego trzy książki

To bardzo pracowity czas dla polskiego "Justina Biebera". 10 stycznia ukazał się "Jesteś" - pierwszy singiel z nowej płyty gwiazdora. Po dłuższym czasie tworzenia po angielsku Dawid wrócił do śpiewania w ojczystym języku. Fanki ucieszył głównie teledysk do utworu, w którym 21-latek pozuje w sypialni i wannie, niekiedy w samych bokserkach.

Zobacz teledysk do piosenki "Jesteś":

Zagłosuj

Obejrzysz dokument o życiu Dawida Kwiatkowskiego?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze
Redakcja poleca
Zaśpiewał utwór z filmu „Pocahontas”
Nowotwór w rodzinie artystki
Apple zajmie się produkcją seriali