Brutalnie mordował kaczki na oczach dzieci. Jest poszukiwany [WIDEO +18]

Wojciech Kozicki
02.07.2018  19:17
poznań policja poszukiwany morderca kaczek.
poznań policja poszukiwany morderca kaczek. Fot: Facebook.com/Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce

Film tylko dla osób o mocnych nerwach.

Poznań i poszukiwany morderca kaczek. Jak podaje tvn24.pl, mężczyzna traktował je wyjątkowo brutalnie w parku nieopodal kampusu Morasko. Robił to na oczach dzieci w biały dzień. W parku przebywało mnóstwo osób, ale nikt nie zareagował.

Starszy mężczyzna, poruszający się o kuli, wabił do siebie ptaki i prawdopodpobnie skręcał im karki. Wkładał je do reklamówki i zabierał do samochodu. Nagranie z jego „polowania” trafiło do internetu. Opublikowało je Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Ostrzegamy, to nagranie dla osób o mocnych nerwach.

Film został ujawniony w celu wykrycia sprawcy i pokazania, że my, jako organizacja działająca od 155 lat, nie zgadzamy się na działania w przestrzeni publicznej, które naruszają prawa zwierząt – powiedział Michał Dąbrowski z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. (epoznan.pl)

Sprawa została zgłoszona na policję. Służby poszukują już zwyrodnialca. Jego wizerunek został upubliczniony. Jeśli zostanie schwytany, może odpowiedzieć za znęcanie się nad zwierzętami. To, że ruszyło postępowanie wobec mordercy zwierząt, potwierdziła starsza sierżant Marta Mróz z poznańskiej policji.

Aktualizacja: mężczyzna schwytany przez policję

Jak podaje epoznan.pl, z serwisem skontaktowała się osoba, która twierdzi, że zna podejrzanego. Informacje zostały przekazane organom ścigania. Ok godziny 21:00 Marta Mróz powiadomiła administratorów strony, że mężczyzna został zatrzymany.

ZOBACZ TEŻ: Robiła nawóz ze szczeniaków w Poznaniu. Zapadł wyrok [+18]

Zabójca kaczek i BRUTALNE WIDEO [18+]:

Przeczytaj więcej
Komentarze