Praca dla miłośników czekolady. Poszukują testerów Milki i Oreo

Wojciech Kozicki
12.02.2018  11:25
Tester czekolady Milka
Tester czekolady Milka Fot: East News

Kariera na słodko.

Jeśli komuś zamiast codziennego siedzenia za biurkiem marzy się konsumpcja czekolady, ma okazję spełnić swoje marzenie. Firma Mondelez International poinformowała na swojej stronie internetowej, że poszukuje testerów swoich produktów. Odpowiada za takie marki jak Cadbury, Oreo i Milka.

Szukasz pracy? Interesujesz się jedzeniem? Chcesz brać udział w tworzeniu nowych produktów? To oferta dla ciebie – można przeczytać na mondelezinternational.com.

Tester pracuje od wtorku do czwartku (7,5 godziny) lub od poniedziałku do czwartku (8 godzin). Godziny mogą się jednak zmienić. Stawka wynosi 9 funtów (42 złote) za godzinę.

czekolada

Liczba miejsc ograniczona

Jak podaje dailyrecord.co.uk, praca polega na konsumpcji i ocenie nowych produktów. Aby ją otrzymać nie potrzeba żadnego doświadczenia. Firma zapewnia pełne przeszkolenie i naukę specyficznego języka, którego używają testerzy. Odpowiednio przygotuje także ich kubki smakowe.

Testerzy pracują w specjalnych boksach sensorycznych i pokojach dyskusyjnych. Dzielą się ze sobą opiniami oraz dyskutują na temat produktów i ich smaku. Do skosztowania mają 10 próbek dziennie.

Jeśli ktoś z Polski chciałby podjąć się takiej pracy, zmuszony byłby do przeprowadzki. Siedziba firmy znajduje się w Reading na terenie kampusu Reading University. Trzeba się też spieszyć z wysyłaniem CV, bo zatrudnione zostaną jedynie 4 osoby.

czekolada m2
Zagłosuj

Czy chcesz zostać testerem czekolady?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze