Lidl zaprasza studentów na pokład. Na letnim stażu zarobią grube pieniądze

Magdalena Kulej
06.03.2018  15:38
Program stażowy w Lidlu
Program stażowy w Lidlu Fot: Wojciech Strozyk / East News

Na takie warunki pracy zgodziłby się niejeden absolwent. 

Cenne doświadczenie, realizacja własnego projektu, opieka mentora, umowa stażowa i wynagrodzenie nawet 3 tys. zł brutto miesięcznie. Tak Lidl zachęca studentów i absolwentów do spróbowania swoich sił w letnim programie stażowym.

Jak podaje portal pulshr.pl, firma ogłosiła rekrutację do programu „The Lidl Way To Career”. Staż to pierwszy krok ku profesjonalnej karierze w strukturach Lidl Polska.

W Lidlu wierzymy w młodych ludzi, w ich ambicje, potencjał i chęć rozwoju. Wiemy także, jak ważny jest pierwszy krok w profesjonalnej karierze, dlatego chcemy towarzyszyć tym doświadczeniom, oferując jednocześnie nasze wsparcie merytoryczne i organizacyjne – powiedziała Aleksandra Robaszkiewicz, PR manager Lidl Polska. (puldhr.pl)

To propozycja zarówno dla związanych z kierunkami ścisłymi jak i humanistycznymi. Letnią przygodę z Lidlem młodzi mogą zacząć w takich obszarach jak sprzedaż, logistyka, zakupy, HR, komunikacja oraz wielu innych.

Lidl-staz
Lidl-staz Fot: youtube.com / Lidl Polska

Jak dostać się na staż?

Zgłoszenia są przyjmowane od 26 lutego do 25 marca. Na tych, którym uda się zakwalifikować do kolejnego etapu rekrutacji, czeka rozmowa telefoniczna z przedstawicielami Lidla.

To oni zdecydują, których kandydatów zaproszą później  do Noble Tower  w Poznaniu na spotkanie typu Assessment Centre. Zainteresowani pracą w strukturach Lidla zostaną poddani testom sprawdzającym ich wiedzę, potencjał i kompetencje zawodowe. Spotkania odbędą się niedługo po Wielkanocy, 11 i 12 kwietnia.

Ci najzdolniejsi trafią 2 lipca na pokład Lidl Polska. Stażyści zobaczą od środka, jak funkcjonuje firma i rozpoczną realizacje odpowiednich dla ich działu zadań. Staż zakończą po 3 miesiącach realizacja własnego projektu. Jeśli się sprawdzą, niewykluczone, że w firmie zagoszczą na dłużej. 

Zobacz, jak wygląda staż i co sądzą o nim byli stażyści:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Brałeś udział w płatnym stażu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze