„Kobiety mafii” - premiera i najważniejsze informacje o filmie. Vega już myśli o nowej produkcji

Wojciech Kozicki
21.02.2018  15:32
Scena z filmu "Kobiety mafii"
Scena z filmu "Kobiety mafii" Fot: Youtube.com/Vega Investments

Seks, przemoc i znani aktorzy.

Kinowa premiera „Kobiet mafii” Patryka Vegi zaplanowana jest na 22 lutego. Sądząc po opiniach w sieci, po raz kolejny reżyser będzie musiał zmierzy się z falą hejtu. Jednak nie musi martwić się o wyniki oglądalności. Jego zagorzali fani zapewne nie zastanawiają się, czy warto iść do kina i już dawno dokonali rezerwacji biletów.

Poprzednie filmy Patryka Vegi takie jak „Niebezpieczne kobiety”, „Służby specjalne”, „Ciacho” i „Botoks” otrzymały negatywne recenzje. Sądząc po tym ile zarobiły i ile osób na nie poszło, reżyser pewnie się nimi nie przejmuje.

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, „Botoks” to najlepszy film 2017 roku. Obejrzało go prawie 2 miliony widzów. Kolejni zapewne zapoznają się z nim w formie serialu w internecie na showmax.com.

Obsada „Kobiet mafii” wydaje się gwarancję sukcesu. Po raz kolejny u Vegi zagrają Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Janusz Chabior, Marieta Żukowska i Sebastian Fabijański. Pojawi się także Bogusław Linda. Sądząc po trailerze bez cenzury, można liczyć na kolejne kultowe teksty.

„Kobiety mafii” są oparte na historii inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami. To opowieść o policjantkach i paniach ze środowiska przestępczego. Znając Vegę, pojawią się sceny seksu, przemocy i nie zabraknie wulgaryzmów.

"Kobiety mafii" i zwiastun reżyserki bez cenzury:

Patryk Vega jest autorem także kultowych seriali dokumentalnych „Prawdziwe psy” i „Ciemna strona miasta”. To on przedstawił w filmach i książkach losy m.in. Sławomira Opali, który popełnił samobójstwo. Opowiadał o nim film i serial „Pitbull”. Vega rozstał się jednak z tą serią.

W 2018 roku premierę będzie miał film „Pitbull. Ostatni pies”. Nakręci go twórca „Psów”  Władysław Pasikowski. Powrócą starzy aktorzy. Obsada to m.in. Doda, Cezary Pazura, Marcin Dorociński, Rafał Mohr, Michał Kula i Zbigniew Zamachowski.

Kiedy „Kobiety mafii” będą miały premierę, Vega zapewne będzie już myślał o kolejnych filmach. Jak informuje natemat.pl, planuje poruszyć m.in. temat handlu dziećmi. Chciałby nakręcić także „rosyjskiego ojca chrzestnego”.

Zobacz gwiazdy na „ściance” podczas oficjalnej premiery filmu:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy lubisz filmy Patryka Vegi?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze