Cleo nago w nowym teledysku. Premiera klipu "Eva", golizna i marihuana [WIDEO]

Wojciech Kozicki
06.06.2018  00:05
Cleo nago wideo nowy teledysk piersi Eva
Cleo nago wideo nowy teledysk piersi Eva Fot: Youtube.com/CleoVEVO

Nowy singiel już jest, zobaczcie gorące wideo. Gołe ciało Cleo i narkotyki.

Premiera, nowy teledysk Cleo „Eva” i gwiazda nago. Już kilka dni temu zapowiedź pojawiła się w sieci, nowa piosenka "EVA" wzbudziła ogromne emocje i kontrowersje. Trailer szczególnie zainteresował mężczyzn, ponieważ naga Cleo pluskała się w wodospadzie. Ktoś jednak wpadł na pomysł, by zakryć najciekawsze miejsca, a seksowna blondynka ukryła piersi i pośladki za irytującymi pikselami. Nie wiadomo czy ukaże się wersja bez cenzury.

Nowa piosenka Cleo - teledysk "EVA", gwiazda nago

W teledysku można zobaczyć m.in. Cleo na huśtawce i zrywającą zielone banany oraz Mesajah przedzierającego się przez pole marihuany. To naprawdę gorący nowy singiel. Oprócz tropikalnych krajobrazów można podziwiać efekty specjalne rodem z filmu "Doctor Strange".

Wstyd i pruderia to efekt utracenia raju - kiedy ludzie sięgnęli po zakazany owoc stracili raj doznając wstydu nagości, kompleksów, zawiści i frustracji. Jeżeli sami sobie zamknęliśmy raj to i piekło bulgoczące jadem i żółcią też tworzymy sami – napisała Cleo na swoim Facebooku.

Cleo "EVA" tekst piosenki

Zajawka klipu to także tekst piosenki „Eva”. Już z tego fragmentu można się było dowiedzieć, że Cleo „nie wie czego chce” i , że lepiej nie szukać „sensu seksu serca”.  Teraz można już zapoznać się z całym tekstem. Koncerty Cleo zapewne będą okazją, by pośpiewać razem z wokalistką na żywo nowy przebój. Trasa koncertowa zapowiedziana jest już na Facebooku Cleo. Pozostaje jeszcze czekać na recenzje.

Zapowiada się hit. Melodia wpada w ucho, więc singiel może osiągnąć sukces jak „Łowcy gwiazd”, „Pali się!”, „Zabiorę nas” i „N-O-C”.

Cleo ft. Mesajah – „Eva”

ZOBACZ TEŻ: Tyle zarabiają zespoły disco polo w Polsce. Szokujące stawki

Nowy singiel Cleo - sukces bez Donatana?

Nowy klip Cleo był kręcony na Jamajce w dzikiej dżungli. Pojawia się w nim pole marihuany. Jak podaje onet.pl, wizyta na dzikiej plantacji konopi mogła się źle skończyć dla ekipy. Na plan wtargnęli uzbrojeni mężczyźni z maczetami i karabinami.

Do akcji wkroczył nasz reżyser Michał Konrad który opowiedział skąd jesteśmy i co robimy. Dodatkowo Donatan stał obok w kolonialnej czapce korkowej jak myśliwy polujący na słonie i chyba opowieść skąd jesteśmy i nasz "anturaż" wywołał we właścicielach pola taką pozytywną emocję że do końca dnia pomagali nam na planie zdjęciowym. Pierwszy raz w życiu widzieli drona, bardzo ich to ciekawiło a my mamy dzięki temu super ujęcia w klipie – opowiedziała Cleo. (kultura.onet.pl)

Cleo nago – zapowiedź teledysku „Eva”:

Zagłosuj

Czy podoba ci się nowy teledysk Cleo "EVA"?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze
Redakcja poleca
Zaśpiewał utwór z filmu „Pocahontas”
Nowotwór w rodzinie artystki