Pogoda na Majówkę 2018. Jasnowidz Jackowski miał wizję

Wojciech Kozicki
24.04.2018  13:15
Prognoza pogody majówka i wakacje 2018
Prognoza pogody majówka i wakacje 2018 Fot: East News/Michal Wozniak/Tomasz Kawka

Tak się rozpędził, że wiadomo już, czy lato będzie słoneczne.

Krzysztof Jackowski to słynny jasnowidz z Człuchowa. Przewidział nadejście wiosny, teraz miał wizję odnośnie zbliżającej się Majówki. Ma dla Polaków dobre wieści.

Synoptycy przewidują, że prognoza pogody na majówkę 2018 będzie idealna na urlop. Pierwsze dni maja upłyną pod znakiem wysokiej temperatury. Termometry pokażą ponad 20 stopni Celsjusza. 

Pogoda podczas majówki będzie umiarkowana. Ja nie mam wrażenia, żeby początek maja był jakimś potężnym załamaniem pogodowym. Moim zdaniem pogoda podczas majówki będzie ładna, będzie ciepło i parnie - powiedział Jackowski z rozmowie z SE.pl.

Serwis wiadomosci.wp.pl ma podobną „wizję” pogody na ten okres. Przewiduje pogodny początek majowych świąt, ale już w środę 2 maja temperatura spadnie do kilkunastu stopni powyżej zera. Należy też spodziewać się opadów deszczu i burz, dużego zachmurzenia. W czwartek w wielu województwach będzie grzmiało.

Lato 2018 - prognoza pogody

Jackowski ma także długoterminową prognozę pogody na 2018 rok. Wie jaka będzie pogoda w wakacje.

Jego zdaniem od czerwca będzie się utrzymywać słoneczna pogoda, dni będą upalne. Nie zabraknie jednak burz i ulew. Przewidział również, że miejscami Polacy będą zmagać się z podtopieniami i niszczycielskimi wichurami.

ZOBACZ TEŻ: Pogoda na Majówkę 2018. Załamanie pogody i „burzokalipsa”

Zagłosuj

Czy wierzysz w prognozy pogody?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze