Szok na pokazie mody. Peruki na miejsca intymne [ZDJĘCIA]

Wojciech Kozicki
16.02.2018  16:10
Peruki na waginy
Peruki na waginy Fot: Instagram.com/kaiminofficial

Projektantka wyjaśniła, dlaczego je stworzyła.

Podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody do łask wróciły peruki. Jednak nie takie tradycyjne, które nosi się na głowie. Te zostały stworzone, by zakryć waginę. Zaprezentowano całą gamę kolorów i rozmiarów, więc każda pani mogłaby znaleźć coś dla siebie.

Jak podaje mirror.co.uk, twórczynią „mody poniżej pasa” jest południowokoreańska projektantka Kaimin. Zdjęcia z pokazu opublikowała na swoim Instagramie. Obserwuje go 42 tys. fanów.

Nic nowego

Kaimin na konferencji prasowej powiedziała, że „waginoperuki” to dobre rozwiązanie dla pań o nieregularnych sylwetkach. Są one łącznikiem między delikatnością a twardością. Podkreśliła, jak wielkie znaczenie ma dla niej wolność. Uważa, że jej kolekcja pozwala na poczucie dumy z własnego ciała i seksualności.

Chcieliśmy zaprojektować coś w stylu punkowym i futurystycznym. Efekty mówią same za siebie – powiedziała Kaimin. (mirror.co.uk)

Nie jest to jednak nowy pomysł. Ten rodzaj peruk wynaleziono kilkaset lat temu. Używały ich kobiety lekkich obyczajów, gdy musiały golić sobie krocza z obawy przed wszami i chorobami.

"Waginoperuki" na wybiegu [18+]:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze