Wielka promocja w Biedronce. Za zakupy zobaczysz mundial

Magdalena Kulej
14.06.2018  09:51
Wielka promocja w Biedronce. Za zakupy zobaczysz mundial
Wielka promocja w Biedronce. Za zakupy zobaczysz mundial Fot: Zbyszek Kaczmarek/East News

Takiej oferty w dyskontach jeszcze nie było.

Biedronka wkracza do gry. Sieć popularnych dyskontów, będąca przy okazji oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski, przygotowała dla kibiców kolejną promocję. I nie chodzi już tylko o piłkarskie gadżety. Teraz sieć będzie sprzedawać bilety.

Od 8 czerwca klienci mogą zakupić specjalne vouchery do Narodowej Strefy Kibica na stadionie PGE Narodowym z 50 % rabatem, czyli w cenie od 5, 10 i 15 zł w zależności od sektora.  Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych w jednym z ok. 200 sklepów w Warszawie i okolicach.

Biedronka spodziewa się sporego zainteresowania promocją. Przygotowała więc pulę aż 60 tysięcy voucherów ze specjalnymi kodami. Można je nabywać do 16 czerwca, bo obowiązują na mecz Polska – Senegal. A ten już 19 czerwca. Na podstawie kodu klient odbierze swój bilet w sklepie internetowym PGE Narodowego.

Jesteśmy przekonani, że nasi klienci podczas codziennych zakupów pomyślą nie tylko o pieczywie i owocach, ale również o nabyciu kodów, które w prosty sposób wymienią na tańsze bilety – deklaruje Marek Badowski, szef marketingu Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci Biedronka. (biedronka.pl)

Promocja jest tym bardziej szczególna, że pierwsza pula biletów do Narodowej Strefy Kibica została wyprzedana w zaledwie 36 godzin.

Szczegóły i lista sklepów objętych promocją dostępna jest na stronie www Biedronki.

ZOBACZ TAKŻE: Koszulki "Polacy, nic się nie stało" w Reserved 

Narodowa Strefa Kibica na PGE Narodowym – co to takiego? 

Stadion Narodowy uruchomi największą strefę kibica w kraju, by Polacy wspólnie na olbrzymich telebimach zobaczyli pierwszy mecz, który polska reprezentacja rozegra w ramach Mistrzostw Świata w Soczi

Spotkanie Polska-Senegal już we wtorek 19 czerwca. Wówczas kibice z Warszawy i okolic zbiorą się na trybunach, na płycie, a nawet w loży VIP Stadionu Narodowego. Według szacunków organizatorów może ich być nawet 70 tysięcy.

Zagłosuj

Czy Polska wygra Mundial?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze