Wielka promocja w Biedronce. To może być lepsze od Świeżaków

Magdalena Kulej
06.04.2018  12:46
Biedronka promocje
Biedronka promocje Fot: Bartosz KRUPA/East News

Sieć zapowiada już kolejne atrakcje.

Biedronka znosi podatek VAT. Tuż przed niedzielą wolną od handlu sieć ogłosiła wielką akcję promocyjną. Oferty czekają na klientów dyskontu w piątek i w sobotę, 6 i 7 kwietnia

Jak podaje „Kurier Poranny”, promocja obejmie ponad 2 tysiące produktów. Będzie można je kupić taniej o wartość podatku VAT wynoszącego 5 proc., 8 proc. lub 23 proc. w zależności od kategorii.

ZOBACZ TAKŻE: Biedronka reaguje na zakaz handlu w niedzielę. Zdecydowane zmiany

Przygotowaliśmy specjalną ofertę bez VAT, aby klienci mogli skorzystać ze szczególnie atrakcyjnych cen zarówno na codzienne produkty spożywcze, jak i te nabywane bardziej okazjonalnie, na których zakup być może wcześniej nie mieli szansy się zdecydować – mówi Dorota Wrotek, dyrektor marketingu sieci Biedronka. (poranny.pl)

Wśród produktów z promocji „Piątek i sobota bez VAT” znajdują się m.in. nabiał i tłuszcze, płatki śniadaniowe, produkty w słoikach, karmy dla zwierząt i kosmetyki. Oznacza to, że przykładowo za masło klient zapłaci o 5% mniej, za dżem o 8% mniej, ale już za kawę czy szampon aż o 23% mniej niż zwykle.

Biedronka – akcja „Przygotuj się na Majówkę. Kropka po kropce”

Sieć przygotowała też inne atrakcje dla swoich lojalnych klientów, bo w międzyczasie rozpoczęła się akcja „Przygotuj się na Majówkę. Kropka po kropce”. 

Od 5 kwietnia klient Biedronki, który do 26 kwietnia zrobi zakupy za min. 49 zł, otrzyma za każdą taką transakcję „kropkę”. Te będą zapisywane na kartach Moja Biedronka lub na paragonach.

Za komplet 7 z nich dostanie nie Świeżaka, ale rabat w wysokości 10% na zakupy, który będzie mógł wykorzystać między 27 kwietnia a 2 maja. Regulamin akcji można znaleźć na stronie sieci Biedronka.

ZOBACZ TAKŻE: Biedronka idzie na całość. Niektóre sklepy są już czynne całą dobę

Zagłosuj

Korzystasz z karty Moja Biedronka?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze