Spódniczka, szpilki i worek na odpadki. Kradł śmieci w damskim stroju

Wojciech Kozicki
19.01.2018  15:04
Złodziej przebrany za kobietę
Złodziej przebrany za kobietę Fot: Kielce.naszemiasto.pl

Zuchwała kradzież, złodziejka z jajami.

Złodzieje niejednokrotnie w sprytny sposób ukrywają tożsamość, by nie trafić za kraty. Przedstawiciel tego fachu z Kielc zdecydował się jednak na dość nietypowe przebranie. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że była to… złodziejka. Sprawę opisała Ewa Łukomska w serwisie kielce.naszemiasto.pl.

Zaczęło się od sterty śmieci w lesie. Strażnicy miejscy znaleźli w nich dokumenty i ustalili ich właścicielkę. Rzecznika Straży Miejskiej Maria Plutka potwierdziła, że jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze odwiedzili podejrzaną. Nie przyznała się do winy, więc sprawdzili nagrania z monitoringu. Dokonali szokującego odkrycia.

Kamery na Malikowie zarejestrowały czerwoną hondę civic z kierownicą po prawej stronie. Wysiadł z niej podejrzany mężczyzna i wszedł na posesję. Skierował się wprost do śmietnika. Zabrał kilka worków, zapakował je do samochodu i odjechał.

złodziej w przebraniu kobiety
złodziej w przebraniu kobiety Fot: Kielce.naszemiasto.pl

Poszukiwany, poszukiwana

Złodziej miał twarz zasłoniętą pończochą. Nosił też kusą różową spódniczkę, damski beret i buty na wysokim obcasie.

Udało się ustalić, że mężczyzna pozbył się łupów w pobliskim lesie na Karczówce. Właścicielka posesji podejrzewa, że była to zaplanowana operacja, a podejrzanego widywała kilkukrotnie w pobliżu swojego domu. Złamał prawo, więc policja stara się ustalić jego tożsamość, by wymierzyć karę.

Kradł śmieci w damskich ciuchach:

Zagłosuj

Czy nosisz czasem damskie ciuchy?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze