Rodzice 5-latka zamienią się płciami. Wychowują dziecko bez tożsamości płciowej

Wojciech Kozicki
11.09.2018  11:19
Louise i Nikki Draven Star Cloud zmiana płci i gender neutral
Louise i Nikki Draven Star Cloud zmiana płci i gender neutral Fot: Facebook.com

Przejdą operacje, by zamienić się rolami. Louise pozbędzie się penisa.

Wielka Brytania. Louise i Nikki Draven czują się "niekompletni", czeka ich operacja zmiany płci. Zamienią się rolami, ponieważ nie utożsamiają się ze swoją płcią biologiczną.

Wychowują 5-letniego syna o imieniu Star Cloud (Gwiezdna Chmura), ale nie uważają go za chłopca. Chcą, by dorastał bez tożsamości płciowej jako „osoba” (gender natural).

ZOBACZ TEŻ: Aseksualizm jako nowa orientacja płciowa. Żyją bez seksu i popędu

Role płciowe i usunięcie penisa

Para z Middlesborough wzięła ślub w 2012 roku. Lousie był mężczyzną, ale poddał się kuracji hormonalnej, by zostać kobietą. Nikki urodziła się jako "ona", ale nie chce ograniczać się do jednej płci. W zależności od humoru, raz ubiera się jak mężczyzna, a raz jak kobieta. Po zmianie płci przyjmie imię Charlie.

Gwiezdna Chmura zapytał mnie, dlaczego noszę kostium kąpielowy na basenie, a nie męskie majtki. Powiedziałam mu, że mamusia pójdzie do specjalnego doktora, który zabierze jej kaczorka. Tak dziecko mówi na mojego penisa – powiedział Louise. (dailymail.co.uk)

Gender i wychowanie dziecka

Jak wygląda wychowanie dziecka w tej rodzinie? Dailymail.co.uk podaje, że Star Cloud bawi się lalkami, robi sobie makijaż i maluje paznokcie. W zależności od nastroju, nosi damskie lub chłopięce ubrania. Rodzice nie chcę ograniczać dziecka w określaniu samego siebie. Przyznają, że jego ulubionym kolorem jest różowy. Na swojego ojca mówi „mamusia”.

Para twierdzi, że chcą zmienić płeć jak najszybciej. Ich zdaniem dziecko nie może spędzić dzieciństwa z rodzicami, którzy czują się niekompletni.

ZOBACZ TEŻ: Wstydzi się Polski, usunął sobie penisa. Teraz potrzebuje pomocy

Zagłosuj

Co sądzisz o rodzicach Gwiezdnej Chmury?

Liczba głosów:

Louise i Nikki Draven - wychowanie dziecka gender neutral i zmiana płci:

Przeczytaj więcej
Komentarze