Poszukiwania pytona. Znaleziono nowy ślad węża [WIDEO]

Wojciech Kozicki
07.08.2018  08:38
pyton wisła warszawa wylinka poszukiwania
pyton wisła warszawa wylinka poszukiwania Fot: Tomasz Jastrzebowski/East News

Gad zostawił coś po sobie na plaży nad Wisłą.

Pyton nad Wisłą to już wąż owiany legendą. Szuka go sam detektyw Krzysztof Rutkowski, wizje na jego temat ma Krzystof Jackowski. Gad podobno brał nawet udział w sesji erotycznej. Niektórzy nie wierzą jednak, że niebezpieczny gad istnieje. Tymczasem nad pod Warszawą natrafiono na nową wylinkę.

Wylinka została znaleziona w Warszawie w dzielnicy Wawer. Zauważył ją plażowicz. Jak podaje radiozet.pl, jest dużo mniejsza od tej, którą w lipcu odkryto w okolicach gminy Konstancin-Jeziorna.

Wylinka węża - był tam pyton?

Do jakiego gada należała? To mają ustalić eksperci z warszawskiego ZOO. Kom. Joana Węgrzyniak z komendy rejonowej policji powiedziała, że może to być wylinka zaskrońca, ale potrzebna jest analiza, by to potwierdzić. Tymczasem skóra pytona tygrysiego znaleziona w lipcu miała aż 6 metrów.

Czy gad grasuje teraz na Wawrze? Jeszcze kilka dni temu na policję zgłosiło się kilka osób, które twierdziły, że widziały jak płynął Wisłą. Dostrzegły go w nocy z 26 na 27 lipca 3 metry od brzegu pomiędzy mostami Świętokrzyskim i Śląsko-Dąbrowskim. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Wąż połknął kobietę. Wyjęli ją z jego brzucha [WIDEO +18]

Zagłosuj

Czy uważasz, że pyton grasujący nad Wisłą faktycznie istnieje?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze