Lider popularnego zespołu chce walczyć w KSW. Jest odpowiedź federacji

Wojciech Kozicki
05.02.2018  13:04
Weekend i ona tańczy dla mnie
Weekend i ona tańczy dla mnie Fot: East News

Przyznał, że lubi sporty walki.

Radek Liszewski to prawdziwy człowiek renesansu. Jest gwiazdą muzyki disco polo i podbił serca Polaków przebojem „Ona tańczy dla mnie”. Jest również jurorem w programie „Disco Star” na antenie Polo TV i skakał do wody w „Celebrity Splash!”. Teraz chciałby walczyć w oktagonie.

41-letni muzyk w rozmowie z SE.pl przyznał, że pasjonuje się kick-boxingiem. Powiedział, że chętnie spróbowałby swoich sił w KSW. Musiałby jednak otrzymać korzystną ofertę.

ona tanczy dla mnie gif

Odpowiedź KSW

Marzenie Liszewskiego może się nie spełnić. Głos w sprawie zabrał współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki Martin Lewandowski.

Teraz do KSW chce każdy, ale my nie chcemy każdego w KSW. Najpierw proponuję poćwiczyć, pojechać na małe zawody, coś wygrać, posparować z zawodowcami, a później zgłaszać chęć walki. Słyszałem, że Łukasz „Juras” Jurkowski i ekipa zapraszają do klatki na sparingi. Życzę powodzenia – powiedział Lewandowski (CGM.pl).

Liszewski nie byłby pierwszą gwiazdą muzyki w oktagonie. W federacji walczy już raper Popek, który m.in. jest członkiem Gangu Albanii. Udało mu się pokonać Roberta Burneikę. Dostał jednak manto od Mariusza Pudzianowskiego i Tomasza Oświecińskiego.

Ten hit disco polo odtworzono ponad 111 milionów razy:

Zagłosuj

Czy Liszewski powinien walczyć w KSW?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze