Radny PiS wypił „naparsteczek alkoholu” i spowodował kolizję. „To wujek Andrzeja Dudy”

Magdalena Kulej
19.11.2018  12:14
Radny PiS wypił „naparsteczek alkoholu” i spowodował kolizję. „To wujek Andrzeja Dudy”
Radny PiS wypił „naparsteczek alkoholu” i spowodował kolizję. „To wujek Andrzeja Dudy” Fot: facebook.com/tvntl

Wiesław K., nowy radny powiatowy PiS, spowodował kolizję pod wpływem alkoholu. Według lokalnych mediów Wiesław K. to prywatnie... wujek prezydenta Andrzeja Dudy.

Radny PiS powiatu radomszczańskiego Wiesław K. spowodował kolizję, będąc pod wpływem alkoholu. Grozi mu za to do 2 lat pozbawienia wolności - poinformowała "Gazeta Radomszczańska". Z kolei portal Radomsko24.pl ustalił, że Wiesław K. to prywatnie... wujek prezydenta Andrzeja Dudy.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu przy ul. Grota Roweckiego. Radny kierujący Volkswagenem Passatem wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, ustalili, że mężczyzna miał prawie 0,9 promila alkoholu we krwi. 

W rozmowie z „Gazetą Radomszczańską” Wiesław K. poinformował, że kilka godzin przed kolizją wziął leki, ponieważ walczy z krwiakiem. Po spotkaniu wypił „naparsteczek alkoholu”. Nie spodziewał się, że tak zadziała. „A do domu miał raptem 300 metrów”. Jak zapowiedział, w poniedziałek złoży rezygnację z mandatu – ale nie w związku z kolizją, a problemami zdrowotnymi. 

Tymczasem radomszczańska telewizja NTL opublikowała nagranie z piątkowego zdarzenia. 

ZOBACZ TEŻ: 

Przeczytaj więcej
Komentarze