Zamknęli dziecko w pralce. Kara dla matki z Radomia

Wojciech Kozicki
24.10.2018  12:15
Rodzice z radio oskarżeni. Dziecko zamknięte w pralce
Rodzice z radio oskarżeni. Dziecko zamknięte w pralce Fot: Youtube.com

Radom. Zamknęli dziecko w pralce, a szokujące WIDEO trafiło do internetu. Sąd w Radomiu zadecydował o losie dziecka i matki.

Matka dwuletniego Kacpra będzie miała ograniczone prawa rodzicielskie. Żaneta D. będzie również pod nadzorem kuratora do momentu aż jej dziecko osiągnie pełnoletność. Jak podaje „Wirtualna Polska”, to przychylenie się do wniosków opieki społecznej.

Rzecznik Sądu Arkariusz Guza miał powiedzieć, że nadzór kuratora jest wystarczający. Oskarżona pracuje i prawidłowo zajmuje się dzieckiem. Nie stanowi dla niego niebezpieczeństwa. Kwestionuje to Dyrekcja Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Radomiu.

Nie wiadomo jeszcze, jaka kara czeka mężczyzn, którzy uczestniczyli w znęcaniu się nad dzieckiem i wsadzaniu go do pralki. Mogę jednak spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Dziecko w pralce

W sierpniu 2018 roku do internetu trafił film, na którym widoczny był 2-letni płaczący chłopiec. Został siłą zamknięty w pralce. Do sieci trafiły też zdjęcia, na których trzymał w ustach papierosa. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ustalił, że autorem nagrania nie jest ojciec dziecka. Policja zatrzymała 2 mężczyzn. Jeden z nich to konkubent matki chłopca, a drugi to jego współlokator. 

ZOBACZ TEŻ: 5-latka udusiła się w pralce

Radom - płaczące dziecko zamknięte w pralce:

Przeczytaj więcej
Komentarze