Rafalala opluł dziecko. Portaktował gazem nastolatków? [WIDEO]

Wojciech Kozicki
09.07.2018  23:57
Rafalala zdjęcie
Rafalala zdjęcie Fot: East News/VIPHOTO

Film z incydentu trafił do internetu.

Rafalala znowu w akcji. Jak podaje natemat.pl, warszawska transseksualistka ma już sprawę w sądzie za napaść na nastolatkę i oblanie jej kawą. Groziła jej też wybiciem zębów. Tym razem jej „ofiarami” miała paść grupa nastolatków w supermarkecie, a nagranie z incydentu trafiło do internetu.

Na wideo Rafalala tłumaczy, że to ona została zaczepiona przez nastolatków i wyzywana. W sieci pojawił się jednak komentarz chłopca widocznego na nagraniu. W serwisie wykop.pl opublikowano nagranie podpisane „Rafalala opluł dziecko w sklepie”.

Zostałem spryskany gazem pieprzowym w (…) za to ze wrzucaliśmy sobie piłki do kosza z kolega i jej to przeszkadzało (pisownia oryginalna – red.). Mój kolega zaczął nagrywać to ona tez zaczęła i nagle zaczela sie sprzeczka i został potraktowany gazem pieprzowym i zostal opluty. Nie chcialem robić żadnej zadymy, bo normalnie to byśmy sie nią lub nim zajęli, ale to było w miejscu publicznym– oświadczył w jednym z postów pod filmem nastolatek. (natemat.pl)

Chłopiec przyznał, że nie ma nagrania jak Rafalala pryska go gazem. Zwrócił jednak uwagę, że obiekt był monitorowany. Twierdzi, że interweniował u ochroniarzy, ale został zignorowany. O sprawie napisał również portal niezalezna.pl. Opisał Rafalalę jako "faceta przebierającego się w damskie ciuchy i znanego głównie z chamskich wyskoków".

ZOBACZ TEŻ: Transseksualna modelka na plaży nudystów

Zagłosuj

Co sądzisz o Rafalali?

Liczba głosów:

Rafalala i starcie z nastolatkami:

Przeczytaj więcej
Komentarze