Polak pobił Rosjankę. "Pileckiego mi żeście, kur*a, zamordowali" [WIDEO]

Wojciech Kozicki
30.05.2018  13:06
rasistowski atak w Polsce, Pilecki, prawdziwy Polak, Rosjanka
rasistowski atak w Polsce, Pilecki, prawdziwy Polak, Rosjanka Fot: Facebook.com/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

"Ja jestem Polakiem i zawsze nim będę".

Rasistowski atak na Rosjankę w Polsce. Jak podaje polsatnews, pani Julia jest muzułmanką i Tatarką, która wyszła za mąż za Polaka. Od 10 lat mieszka w Zgorzelcu. Chce uzyskać polskie obywatelstwo. Nie wszyscy Polacy jednak ją akceptują. Od lat zmaga się z uciążliwym sąsiadem, który twierdzi, że jest „ciapata” i nazywa ją „uchodźcą”

Wypier*alaj do Rosji. Jesteś brudną szmatą. Ja jestem Polakiem i zawsze nim będę. Pileckiego mi żeście, kur*a, zamordowali – krzyczał agresywny mężczyzna. (facebook.com/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych)

Na samym pogróżkach się nie skończyło. Na nagraniu widać jak rzucił się na kobietę z pięściami. Zadał jej także ciosy kijem od szczotki. Chciał zniszczyć telefon, ale udało się odzyskać nagranie z pamięci urządzenia. Jej mąż był wówczas za granicą i została w domu sama.

Sprawą zajął się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Prezes Konrad Dulkowski zapewnił, że sprawca zostanie ukarany. Wspomniał, że jest powiązany ze „środowiskiem narkotykowym” i powiadomił o sprawie wrocławską prokuraturę. Napastnik w rozmowie telefonicznej zapewnił, że chce przeprosić poszkodowaną.

ZOBACZ TEŻ: Atak na czarnoskórego w Polsce

Zagłosuj

Czy przeszkadzają ci Rosjanie w Polsce?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze