Nielimitowane rozmowy i internet za darmo. Nowy operator wkracza do Polski

Magdalena Kulej
12.06.2018  10:05
Nielimitowane rozmowy i internet za darmo. Nowy operator wkracza do Polski
Nielimitowane rozmowy i internet za darmo. Nowy operator wkracza do Polski Fot: shutterstock.com

Niespotykana oferta ma szansę przyciągnąć wielu zainteresowanych. 

Rebtel z przytupem wchodzi na polski rynek. Szwedzki operator telefonii przyciąga uwagę m.in. nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i 1GB internetu zupełnie za darmo. Na razie oferta skierowana jest wyłącznie do mieszkańców Wrocławia, ale to może się wkrótce zmienić.

Jak donosi serwis dobreprogramy.pl, w poniedziałek Rebtel rozpoczął w stolicy Dolnego Śląska rozdanie pierwszej puli 10 tys. kodów umożliwiających rejestrację w sieci. O zaproszenie można starać się u jednego z 500 lokalnych ambasadorów marki lub samodzielnie wypełnić wniosek o kartę SIM na stronie internetowej rebtel.com/pl.

To, co nas wyróżnia, to to, że naszego produktu nie można po prostu kupić. Aby dołączyć do sieci, musimy otrzymać zaproszenie od jednego z naszych ambasadorów. Na razie przyjmujemy tylko 10 tys. klientów. Z czasem rozważymy podniesienie tej liczby – tłumaczy Jonas Lörnell, szef Rebtel Poland. (dobreprogramy.pl)

ZOBACZ TAKŻE: Zakazano używania komórek w samochodach

Rebtel - oferta 

Wrocławianom oferuje się nieograniczone rozmowy i SMS-y w Polsce, 1 GB internetu 4G za darmo w miesiącu, a także bezpłatne połączenia międzynarodowe z dowolnym użytkownikiem Rebtel na całym świecie.

Jeśli to nie wystarczy, może pokusić się o dodatkowy pakiet danych w cenach: 1 GB – 7 PLN, 5 GB – 15 PLN, 20 GB – 25 PLN i 50 GB – 35 PLN. Rebtel SIM jest dostępny w opcji bez telefonu i bez umowy, dlatego klientów nie będą obowiązywały żadne okresy wypowiedzenia.

Choć Rebtel na ten moment dostępny jest tylko we Wrocławiu, miasto to ma posłużyć jako punkt wyjścia do ekspansji na inne lokalizacje, w tym m.in. Kraków i Trójmiasto.

Kampania Rebtel „Mr Roboto”:

Zagłosuj

Czy skorzystałbyś z oferty Rebtel?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze