Regularnie gwałcił córkę i jej koleżanki. Tak chciał „odgonić złe duchy”

Magdalena Kulej
15.05.2018  12:52
Ociec-gwałciciel
Ociec-gwałciciel Fot: shutterstock.com

Matka nastolatki dopytywała „jak im poszło”. 

W czwartek 17 maja przed sądem w Barcelonie stanie Javier G.D. Hiszpan miał regularnie gwałcić swoją 15-letnią córkę i jej dwie koleżanki.

Jak donosi abc.es, koszmar dziewczynek rozgrywał się w latach 2012-2014 w miejscowości Baix Llobregat w Katalonii. Do wykorzystywania dochodziło na poddaszu domu mężczyzny.

Ojciec jednak nie widzi w niczym swojej winy. Jak twierdzi, ciała nastolatek były zamieszkiwane przez złe duchy i tylko seksualny rytuał mógł je uwolnić z rąk nieczystych mocy.

Ojciec - gwałciciel, matka współwinna 

Tłumaczył, że należy do Zakonu Odyna, którego reguły mówią o konieczności odbywania aktów seksualnych z nieletnimi, bo w przeciwnym razie ich bliscy mogliby zostać przeklęci. Jedną z dziewcząt przekonywał, że jeśli do niego nie przyjdzie, umrze jej młodsza siostra.

Oprawca za wykorzystywanie seksualne nieletnich może trafić do więzienia na 45 lat. Takiej kary przynajmniej domaga się prokuratura.

Za kratki na 9 lat może też pójść jego żona. Z ustaleń hiszpańskich dziennikarzy wynika, że matka 15-latki wiedziała o sprawie, a podczas zbliżeń przebywała w domu. Nie reagowała. Miała jednak dopytywać dziewczęta, jak im poszło.

ZOBACZ TAKŻE: Ojciec poddawał ją brutalnym torturom

Zagłosuj

Czy 45 lat to słuszna kara dla ojca-gwałciciela?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze