Skandal w McDonald’s. Znalazł coś obrzydliwego w hamburgerze

Wojciech Kozicki
22.06.2018  12:04
mcDonalds bułka hamburger robak
mcDonalds bułka hamburger robak Fot: Facebook.com/epoznan.pl

Cała partia jedzenia musiała trafić do kosza. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół.

Afera w McDonald’s, hamburger z „wkładką”. Jeśli klient chciał więcej dodatków albo podwójne mięso, to zapewne nie o to mu chodziło. Sieć restauracji zapewne nie inspirowała się również popularnym trendem w gastronomii jakim jest jedzenie z owadów. Jak podaje epoznan.pl, restauracja McDonald’s w Baranowie zaserwowała bułkę z robakiem. Miał poinformować o tym klient, który dostał jedzenie z "dodatkowym białkiem".

Kierownik restauracji potwierdził, że doszło do takiej sytuacji. Można się domyślać, że ta pozycja nie wejdzie na stałe do menu, a oferta nie poszerzy się o "zarobaczone" jedzenie.

ZOBACZ TEŻ: Green Cafe Nero. Masowe zatrucie salmonellą

Skandal w McDonald’s - zła jakość jedzenia?

Klient twierdzi, że miał "smaka na Maka" i chciał zjeść posiłek w restauracji McDonald’s przy ulicy Dąbrowskiego 543. Zamówił jedzenie na wynos i przywiózł je do swojej firmy. Podczas konsumpcji wyczuł w bułce coś twardego. Znalazł wielkiego owada, który jego zdaniem zdążył pożreć sporą część bułki.

ZOBACZ TEŻ: Znalazł coś obrzydliwego w skrzydełkach KFC w Polsce

Skarga w McDonald’s, reklamacja z powodu robaka

Złożył skargę u menedżera i otrzymał odpowiedź, że wszystkie bułki są sprawdzane, a produkty są przechowywane w bezpiecznych warunkach. Zapewniono jednak, że konsultant zbada zgłoszoną skargę i potwierdzono, że cała partia bułek, w której znaleziona robaka, została wyrzucona.

ZOBACZ TEŻ: Larwy w jajkach w markecie. Smród w całym sklepie, a obsługa...

Internauci podejrzewają, że w bułce znalazł się chrabąszcz, ale ich zdaniem ktoś go tam umieścił. Zwrócili uwagę, że te owady nie żywią się pieczywem. W komentarzach sugerują, że klient mógł wszystko upozorować i jest oszustem. Pojawiły się także głosy, że powinien cieszyć się ze znalezienia chrabąszcza z hamburgerze, bo to podniosło jego wartość odżywczą. Nie obeszło się również bez krytyki restauracji typu fast food i wpływu takiego jedzenia na zdrowie.

Ostrzeżenie! Szkodliwe jedzenie w sklepach i restauracjach w Polsce

Jedzenie w Polsce staje się coraz bardziej ryzykowne. Na początku 2018 roku zrobiło się głośno o pizzerii Da Grasso w Brzegu. Klientka otrzymała pizzę z robakiem. W ostatnich tygodniach w całej Polsce wycofano ze sprzedaży parówki z szynki Madej Wróbel. Zawierały bakterię, która może spowodować nawet zapalenie mózgu. Ze sklepów wycofano również kilka milionów jajek, ponieważ były skażone (skażone jajka w sklepach).

ZOBACZ TEŻ: Ostrzeżenie! Pracownicy McDonald’s ostrzegają, żeby nigdy nie zamawiać tej kanapki

Zagłosuj

Co zrobisz jeśli znajdziesz robaka w jedzeniu z McDonald’s?

Liczba głosów:

mcdonalds baranów polska robak afera jedzenie
mcdonalds baranów polska robak afera jedzenie Fot: Facebook.com/epoznan.pl
Przeczytaj więcej
Komentarze