"Jaka to melodia?" to wielkie oszustwo? Janowski odchodzi, grozi pozwem

Wojciech Kozicki
12.08.2018  11:30
robert janowski jaka to melodia
robert janowski jaka to melodia Fot: East News/Piotr Kamionka/REPORTER

Słynne "za jedną nutkę" to kłamstwo? Castingi ustawione? Szokujące doniesienia.

„Jaka to melodia?”Super Express ujawnia szokujące informacje o teleturnieju TVP. Robert Janowski odchodzi z programu i grozi SE.pl pozwem.

ZOBACZ TEŻ: "Familiada" zniknie z TVP? Strasburger w Polsacie

"Jaka to melodia?" - najszybszy finał i rekordy to kłamstwa?

Jak podaje SE.pl, show telewizji publicznej zaliczyło olbrzymi spadek oglądalności. Kiedyś teleturniej gromadził przez telewizorami ponad 4 miliony widzów, a obecnie nie przebija 2 milionów. Co więcej, w teleturnieju mieli brać udział wciąż ci sami uczestnicy, niektórzy nawet 20 razy. Słynne odgadywanie „za jedną nutkę” może być oszustwem. 

ZOBACZ TEŻ: Atak paniki w "Jaka to melodia?" WIDEO

Uczestnicy przed programem otrzymywali listę i uczyli się na blachę 600 piosenek, które pojawiały się w show. Dzięki temu odgadywali wszystko po ułamku sekundy – anonimowy informator zdradził sekrety produkcji SE.pl.

Biuro Spraw Korporacyjnych TVP SA ma przeprowadzić audyt programu „Jaka to melodia?”. Będzie sprawdzony wybór uczestników. Na tym jednak sprawa się nie skończy. Robert Janowski uważa doniesienia SE.pl za kłamstwo i grozi pozwem.

Te oszczerstwa, kłamstwa, naciąganie, manipulacja. Opanujcie się. Zachowajmy resztki przyzwoitości, bo, muszę przyznać, że i mnie nerwy puszczają, czego u siebie nie lubię. se.pl - współpracujecie od nowego sezonu przy Jaka to melodia?- dlaczego się tłumaczycie z tego? Macie coś na sumieniu? Może wyrzuty tegoż? Czy musicie zniszczyć ,, stare" abyście poczuli się lepiej w ,, nowym"? Z szacunku do Waszych czytelników, którzy są też fanami Jaka to melodia? Nie okłamujcie ich? Nie manipulujcie nimi? Nie zabierajcie im wspomnień...  – skomentował na swoim Facebooku Robert Janowski.

Janowski uważa, że castingi do „Jaka to melodia?” są przeprowadzone prawidłowo. Informacje o spadku oglądalności uważa za kłamstwa i manipulację. Jednocześnie nie przedłużył kontraktu z TVP. Poinformowała o tym jego żona i menedżerka Monika Janowska.

Robert nie chciał podpisać się pod proponowanymi zmianami ze względu na swoich widzów i ekipę, z którą pracował – oświadczyła Janowska. (press.pl)

Nie wiadomo kto zastąpi Roberta Janowskiego w „Jaka to melodia?”. Mamy propozycję. Rafał Borzowski z „Koła fortuny”. Rozśpiewany prowadzący prawdopodobnie pasowałby do formuły teleturnieju TVP, a do tego jego kolejne wykonania popularnych piosenek wywołują burze w internecie. Wciąż pamiętamy jak wykonał "Gangnam style" i udawał Bogusława Lindę.

ZOBACZ TEŻ: Rafał Brzozowski śpiewa w "Kole fortuny". "Kiedy mefedron wszedł za mocno"

Zagłosuj

Czy oglądasz "Jaka to melodia"?

Liczba głosów:

"Jaka to melodia?" Finał w 3 sekundy - rekord i najszybszy finał

"Jaka to melodia?" Finał w 4 sekundy:

Przeczytaj więcej
Komentarze