Nauczycielka uprawiała seks z uczniem. Reakcja jego rodziców zaskakuje

Wojciech Kozicki
05.02.2018  15:04
Taylor Boncal i seks z uczniem
Taylor Boncal i seks z uczniem Fot: Twitter.com/Perú Noticias

18-latek był w niej zakochany.

Taylor Boncal to 22-letnia nauczycielka i trenerka z Conard High School w West Hartford. Jej kariera legła jednak w gruzach. Jeden z uczniów anonimowo doniósł o jej zbyt bliskiej relacji z podopiecznym. Okazało się, że regularnie uprawiali seks.

Ofiarą miłosnego zauroczenia pięknym ciałem pedagogicznym padł 18-latek. Swój pierwszy raz przeżyli w święta w domu Boncal. Jak podaje FOX61.com, nauczycielka po wyjawieniu tajemnicy o zakazanym związku nie stawiała oporu i sama zgłosiła się na policję.

Reakcja rodziców

Rzecznik prasowy miasta powiedział, że Boncal i jej podopieczny byli w sobie zakochani. Rodzice chłopaka ku zaskoczeniu opinii publicznej zaapelowali jednak, by nie stawiać jej zarzutów.

Dyrektor Conard High School Julio Duarte poinformował rodziców poszkodowanego o sprawie drogą listowną. Napisał, że bezpieczeństwo uczniów jest priorytetem, a w szkole są granice, których nie wolno przekraczać. Ma nadzieję, że pojedynczy incydent nie będzie rzutował na wizerunek placówki edukacyjnej.

To nie pierwszy przypadek w USA, gdy ciało pedagogiczne posunęło się za daleko. W 2017 roku 44-letnia nauczycielka z Teksasu została aresztowana za seks z 13-latkiem. Poszli na całość w samochodzie.

Ta nauczycielka dała uczniowi lekcję anatomii:

Przeczytaj więcej
Komentarze