Pomylili parówki z materiałami wybuchowymi. Zagryzali nimi wódkę

Wojciech Kozicki
09.04.2018  12:48
Parówki i szkodliwy skład, mięso
Parówki i szkodliwy skład, mięso Fot: Province.ru

Poczęstowali także psa. Zniósł to gorzej od nich.

Takie rzeczy tylko w Rosji. Trzech mężczyzn postanowiło okraść firmę wyburzającą budynki przemysłowe w Kraju Nadmorskim. Doszło jednak do pomyłki. Byli pewni, że ukradli 37 kilogramów parówek. Zakąszali nimi nawet wódkę i nakarmili nimi psa. Nie wiedzieli, że zjedli materiały wybuchowe.

Powiadomiono służby. Rosyjskie MSWiA podejrzewało, że ktoś chciał dokonać ataku terrorystycznego. Jak podaje primpress.ru, po kilkunastu godzinach odnaleziono sprawców kradzieży i „wybuchowe serdelki”. Niestety, nie wszystkie.

Skład parówek i test na zwierzętach

Strach pomyśleć w jakim stanie są kubki smakowe tych złodziei i jakiej jakości parówki sprzedaje się w Rosji. Nie zorientowali się, że „zagrycha” nie miała w składzie ani grama mięsa.

W końcu pojawiły się jednak dolegliwości żołądkowe. Uznali, że była to wina kiepskiej jakości alkoholu. Jeden z nich postanowił przetestować podejrzane „mięso” na psie. Również się pochorował i zwymiotował.

Rosjanie nie zamierzali marnować jedzenia. Rozdali je członkom rodziny. Zatrzymała ich policja, a za kratami mogą spędzić nawet 7 lat.

parówki Rosja mięso skład
parówki Rosja mięso skład Fot: Materiały prasowe

ZOBACZ TEŻ:  Kiełbasy z procentami. Jesz i się upijasz

Zagłosuj

Czy jesz parówki?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze