Polityk ostrzega Rosjanki: "Nie uprawiajcie seksu z zagranicznymi kibicami"

Wojciech Kozicki
14.06.2018  14:13
rosja mundial seks rosjanki kobiety
rosja mundial seks rosjanki kobiety Fot: Twitter.com/geoffh, East News/mago Sport and News/

Przestrzega przed płodzeniem dzieci mieszanej rasy.

Mundial w Rosji to dla niektórych nie tylko mecze, gole i piłkarze. Zapewne niejeden kibic będzie miał apetyt na ponętne Rosjanki i zapragnie „strzelić gola”. Jak podaje TVN24.pl, deputowana do Dumy Tamara Pletniowa (Komunistyczna Partia Federacji Rosyjskiej, przewodnicząca komisji do spraw rodzin, kobiet i dzieci) ostrzega jednak swoje rodaczki, by podczas mistrzostw świata w piłce nożnej nie uprawiały seksu z obcokrajowcami.

Seks i sport

W wywiadzie dla radia Gowarit Moskwa powiedziała, że seks na Mundialu w Rosji może się skończyć samotnym wychowywaniem dziecka mieszanej rasy. W rozmowie poruszono temat „dzieci olimpiady”, które urodziły się po igrzyskach w 1980 roku. Wiele z nich miało być dyskryminowanych, a niektóre zostały porzucone. Polityk zaznaczyła jednak, że nie jest nacjonalistką.

ZOBACZ TEŻ: Publiczny seks w Rosji. Zrobiły to w centrum Moskwy

Domy publiczne, seks, prostytucja, Rosja

Jeśli komuś sam futbol w Rosji nie wystarczy i będzie spragniony erotycznych przygód, może odwiedzić dom publiczny „Hotel Dolls” w biznesowej dzielnicy Moskwy. Jak podaje wprost.pl, znajdują się w nim wyłącznie seks-lalki. Godzina figli z robotem kosztuje ok. 60 funtów. W ofercie dostępne są m.in. gotowa na wszystko Lolita oraz czuła i kobieca Natasha. Taka forma legalnego domu publicznego ma być rozwiązaniem problemu prostytucji i przemocy seksualnej.

ZOBACZ TEŻ: Erotyczna lalka przyszłości

Zagłosuj

Seks czy mecz?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze