Została pochowana żywcem. Przez 11 dni próbowała uwolnić się z grobu

Magdalena Kulej
16.02.2018  16:30
Pogrzebana żywcem
Pogrzebana żywcem Fot: East News

Mieszkańcy przekonują, że z cmentarza dobiegały jęki.

Ta szokująca informacja dotarła z Brazylii. Kobieta miała tam zostać pogrzebana żywcem i przez 11 dni próbować wydostać się z trumny.

Rodzina 37-letniej Rosângeli Almeidy dos Santos twierdzi, że kobieta została pochowana po błędzie lekarzy. Mieli oni stwierdzić zgon na skutek wstrząsu septycznego - podał portal globo.com.

Bliscy Brazylijki nabrali podejrzeń, gdy w pobliżu cmentarza w Riachão das Neves we wschodniej części kraju zaczęto donosić o niepokojących krzykach. Według lokalnych mieszkańców odgłosy dochodziły z cmentarza.

Kiedy tam poszłam, usłyszałam uderzenie. Na początku myślałam, że to dzieci grają tu w piłkę. Potem usłyszałam jęki – powiedziała kobieta mieszkająca w pobliżu, Natalina Silva. (globo.com)

Rodzina 37-letniej Rosângeli Almeidy dos Santos twierdzi, że kobieta została pochowana żywcem.
Rodzina 37-letniej Rosângeli Almeidy dos Santos twierdzi, że kobieta została pochowana żywcem. Fot: twitter.com / @ladbible

Nowe rany

Gdy wieść o tym dotarła do rodziny zmarłej, postanowiono otworzyć trumnę. Niestety Rosângela nie żyła.

Tymczasem kolejne wątpliwości zaczęły wzbudzać ułożenie jej ciała i nowe rany na dłoniach i czole. Bliscy Rosângeli twierdzą też, że ciało było jeszcze ciepłe.

Sprawa jest badana przez policję. Prowadzący śledztwo Arnaldo Monte potwierdził, że jeśli zajdzie taka potrzeba, Rosângela Almeida dos Santos zostanie ponownie ekshumowana.

Zobacz moment wydobywania i otwierania trumny [18+]:

Zagłosuj

Uważasz relację rodziny za wiarygodną?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze