Chciał zgwałcić modelkę, więc wyskoczyła z szóstego piętra. Została aresztowana

Wojciech Kozicki
21.03.2018  10:20
Rosyjska modelka Jekaterina Stetsiuk
Rosyjska modelka Jekaterina Stetsiuk Fot: Instagram.com/black_jack_lady

Oprawca ją oskarża. To ona może ponieść karę.

Rosyjska modelka Jekaterina Stetsiuk została zaatakowana 3 marca w Dubaju przez mężczyznę, który podawał się za amerykańskiego biznesmena. Jak podaje mirror.co.uk, odmówiła seksu, więc próbował ją zgwałcić i zabić. Udało jej się uciec z pokoju hotelowego. Zamiast drzwi wybrała jednak okno.

22-letnia Rosjanka z Irkucka przeżyła upadek z szóstego piętra. Doznała poważnego urazu kręgosłupa i ma zmiażdżone kręgi. Nie jest w stanie się samodzielnie poruszać. Rdzeń kręgowy pozostał jednak nienaruszony, więc operacja daje nadzieję na powrót do zdrowia. Jak na razie czuje się dobrze i opublikowała nawet wideo ze szpitala.

Jekaterina Stetsiuk uszkodziła kręgosłup skacząc z okna hotelu w Dubaju. Chciała uciec przed gwałcicielem. Została jednak aresztowana - napisało Real News Line na swoim Twitterze.

Kara za próbę gwałtu

Policja zatrzymała jej oprawcę na lotnisku w Dubaju. Grozi mu 15 lat odsiadki. Twierdzi, że jest niewinny. Jego zdaniem to on został zaatakowany przez Stetsiuk i tylko się bronił.

Matka modelki Inge twierdzi jednak, że to mężczyzna przystawiał jej córce nóż do gardła. Obawia się, że Jekaterina Stetsiuk może mieć problemy z powodu prawa obowiązującego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Boi się, że może trafić do więzienia. Chociaż przebywa w szpitalu, teoretycznie jest aresztowana.

Badamy sprawę Jekateriny i zapewniamy jej niezbędne wsparcie. Śledztwo trwa. Na prośbę poszkodowanej nie udzielimy więcej informacji – powiedział rosyjski konsul w Dubaju Gocha Buachidze. (mirror.co.uk)

Koszty rehabilitacji w Dubaju są wysokie. Rodzina modelki zbiera pieniądze na leczenie. Jednocześnie Inge odpiera zarzuty, że Jekaterina była dziewczyną do towarzystwa świadczącą usługi seksualne.

ZOBACZ TEŻ: Rosyjskie modelki próbowały sprzedać studentkę jako niewolnicę seksualną.

Jekaterina Stetsiuk i jej seksowne zdjęcia:

Przeczytaj więcej
Komentarze