Prezenterka rzuciła hejterom wyzwanie. Prosi, by ją dotykać

Magdalena Kulej
11.04.2018  14:59
Olga Orlowa
Olga Orlowa Fot: instagram.com/olgaorlova1311

Do podjęcia się zadania już ustawia się kolejka. 

Tę nietypową propozycję złożyła Rosjanka, która w swoim kraju uznawana za niekwestionowana ikonę stylu i piękna. Choć trudno w to uwierzyć, Olga Orłowa ma już 40 lat.

Sławę zyskała, gdy przed laty występowała na scenie jako członkini girlsbandu Blestyashchie, czyli rosyjskiej wersji Spice Girls. Dziś swoją muzyczną karierę rozwija solo. Prowadzi też jeden z najpopularniejszych reality show w Rosji, Dom 2, będący odpowiednikiem popularnego Big Brothera.

Przed telewizory widzów przyciągają nie tylko perypetie „domowników”, ale przede wszystkim uroda prowadzącej program. Jednak prócz zachwytów pojawiły się też liczne głosy mówiące o ingerencji chirurga plastycznego w wygląd popularnej prezenterki.

olga

Niespodziewana odpowiedź na oskarżenia 

Sama zainteresowana nie wytrzymała. Szybko odniosła się do oskarżeń. Zrobiła to w najmniej spodziewany sposób. Orłowa zwróciła się do swojej największej krytyczki, blogerki Leny Myro. Prezenterka zaprosiła ją na kolację, podczas której, oprócz wykwintnego jedzenia i szampana, Myro będzie miała możliwość dotknięcia jej twarzy i dokładnej oceny jej naturalności.

Tak kusząca propozycja nie umknęła uwadze internautów. Ci licznie oferują swoją obecność w zastępstwie za blogerkę i przekonują, że nie uwierzą w ani jedno zapewnienie Olgi, dopóki nie dotkną jej osobiście.

Zobacz także: Dziennikarka zrobiła relację spod prysznica. Zdradliwa słuchawka doprowadziła do skandalu

Zobacz więcej zdjęć rosyjskiej prezenterki: 

Przeczytaj więcej
Komentarze