Roznegliżowani turyści w natarciu. Są ranni

Magdalena Kulej
05.09.2018  14:46
bójka kanary
bójka kanary Fot: youtube.com/ Canarias7

Ludzie lądowali w kaktusach.

Zaczęło się niewinnie – od słownej sprzeczki pomiędzy kierowcą autokaru i podróżującymi samochodem osobowym. Niepozorna kłótnia doprowadziła jednak do krwawej jatki, do której szybko dołączyli się na wpół rozebrani turyści.

Jak poinformowała „La Vanguardia”, do awantury doszło w niedzielę w Puerto Rico na hiszpańskiej wyspie Gran Canaria. Ten kuriozalny pojedynek został uwieczniony na nagraniach świadków, którzy filmy opublikowali w sieci.

Na nagraniu widać, jak dwóch mężczyzn wysiada z samochodu i wszczyna kłótnię z kierowcą autobusu. Wyraźnie nie dochodzi do porozumienia, bo jeden z nich nagle uderza pięścią w pojazd, co rozwściecza kierowcę. Ten wraz z inną osobą, prawdopodobnie pilotem wycieczki, wychodzi z autokaru i rzuca się w kierunku mężczyzn.

ZOBACZ TEŻ: Brutalna walka polskich kierowców. Pobili się na drodze

Rozpoczyna się prawdziwy pojedynek. Cios za ciosem, kopniak za kopniakiem. Jeden z mężczyzn ląduje w kaktusach. W tle słychać przejęty głos kobiety: „Powstrzymajcie tego człowieka!”, a do bójki dołączają się turyści.

Ostatecznie jeden z uczestników incydentu stracił przytomność, a kilku zostało rannych. Nie wiadomo, czy w sprawie interweniowała policja.

Bijatyka na Gran Canarii

Przeczytaj więcej
Komentarze