Wprowadził w ciele ponad 100 modyfikacji. Chce ewoluować

Wojciech Kozicki
26.04.2018  13:11
Tatuaże, russ foxx i modyfikacje ciała
Tatuaże, russ foxx i modyfikacje ciała Fot: Instagram.com/russfoxx

Popek to przy nim aniołek.

Russ Foxx jest pasjonatem wprowadzania zmian w swoim ciele. Zrobił ich już ponad 100. Nie są to zwykłe tatuaże, kolczyki i operacje plastyczne. Ma m.in. implanty rogów wszczepione w głowę. W swoich dłoniach zainstalował czujniki, by otwierać drzwi bez użycia klucza.

Ozdoby twarzy, przekłuwanie uszu

Zaczęło się niewinnie od przekłucia uszu, gdy miał 5 lat. To mu jednak nie wystarczyło. Gdy osiągnął pełnoletniość miał już ponad 50 ozdób w twarzy. Zyskał przydomek „przybornik”. Sam określa siebie jako „transhumanistę”, który ewoluuje wraz z rozwojem technologii.

Od zawsze chciałem zmieniać się, by zwiększać funkcjonalność mojego ciała. To dlatego chirurgicznie wczepiłem sobie w dłoń urządzenie do otwierania drzwi. Zmiany z pobudek czysto estetycznych wykonuję sporadycznie – powiedział Russ. (metro.co.uk)

Uważa swoje ciało za płótno. O kolejnych „upiększeniach” mówi jako o dziełach sztuki.

ZOBACZ TEŻ: Najbrzydsze tatuaże świata

Piercing, modyfikacje ciała, skaryfikacja, implanty

Zmienia nie tylko swoje ciało, ale świadczy takie usługi dla klientów. Zajmuje się m.in. rozdwajaniem języków, tatuażami w ultrafiolecie i spiczastymi uszami. Jak podaje metro.co.uk, jest żywą reklamą własnego biznesu. Uważa, że to nic złego, ponieważ jest właścicielem własnego ciała i może z nim robić co mu się podoba.

Zdecydowałam się na rozszczepienie języka. Usługę wykonał Russ Foxx - napisała Xion Emeritius.

Rogi na głowie, tatuaże na twarzy

36-latek wkrótce zamierza zmodyfikować rogi na głowie. W nowej odsłonie mają pasować do skaryfikacji na głowie oraz tatuaży pokrywających twarz i świecących w ultrafiolecie. Posiada także silikonowego skarabeusza pod skórą na ręce.

Twierdzi, że nie zmusza nikogo do modyfikacji, ale chce skłaniać do zadawania pytań. Ostrzega, że może to mieć na wpływ na zdrowie. Apeluje do osób zdecydowanych na takie zabiegi, by nigdy nie oszczędzali na jakości.

ZOBACZ TEŻ: Tatuaż - wpływ na zdrowie, konsekwencje, powikłania, problemy

Russ Foxx wszczepił sobie skarabeusza pod skórę:

Russ Foxx testuje czipy wszczepione w ciało:

Jego tatuaże na twarzy świecą w ciemnościach:

Zagłosuj

Czy podobają ci się takie modyfikacje ciała?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze