Rutkowski sprzedaje złotego mercedesa. Auto „zagrało” w teledysku disco-polo

Wojciech Kozicki
30.01.2018  11:51
Rutkowski mercedes na sprzedaż
Rutkowski mercedes na sprzedaż Fot: Youtube.com/Lemon Records

Zdradził powód pozbycia się samochodu.

Fani Krzysztofa Rutkowskiego mogą poczuć się jak ich idol. W jednym z bydgoskich salonów samochodowych wystawiono mercedesa AMG GT S należącego do słynnego detektywa. Auto pojawiło się także w teledysku do piosenki „Jesteś aniołem”, gdzie Rutowski śpiewał z Fisherem.

Samochód jest z polskiego rynku, stan idealny, nie wymaga żadnego nakładu finansowego, pierwsza rejestracja 03.2015 roku – poinformowano w ogłoszeniu (otomoto.pl).

Pojazd nie było często używany. W wypadku z 2017 roku detektyw skasował inne auto tej samej marki.

Mercedes Rutkowskiego
Mercedes Rutkowskiego Fot: otomoto.pl

Tym samochodem w 2016 roku wyjechałem może pięć razy, w 2017 tylko trzy. Stał się meblem, który jest dziełem sztuki – powiedział Rutkowski (SE.pl).

Jak podaje otomoto.pl, samochód wyprodukowano w 2014 roku. Ma automatyczną skrzynię biegów, rozbudowany system multimedialny i przebieg 24952 kilometrów. Pokryte jest lakierem 278 AMG solar beam. Nabywca będzie mógł rozsiąść się na skórzanej tapicerce Nappa.

mercedes Rutkowskiego w teledysku
mercedes Rutkowskiego w teledysku Fot: youtube.com/Lemon Records

Okazyjna cena

Luksus kosztuje. Jeśli ktoś chciałby zaparkować złoty samochód w swoim garażu, musi zapłacić 599 tys. złotych. To i tak spora oszczędność. Jak informuje serwis moto.wp.pl, nowy egzemplarz kosztuje 854 tys. złotych. Za sam lakier dopłaca się 40 tys. złotych.

Rutkowski zdradził również powód pozbycia się samochodu. Okazuje się, że wszystko przez jego 4-letnie dziecko.

Do tego auta nie mieści się fotelik dla dziecka. Uznałem, że ten samochód jest przeze mnie niewykorzystany. To tak jakby mieć piękną narzeczoną i trzymać ją w złotej klatce i nie pokazywać jej światu, a ja nie lubię trzymać czegoś w zamknięciu – wyznał Rutkowski (SE.pl).

W rozmowie z SE.pl, detektyw zapowiedział, że fani wkrótce zobaczą go w nowym samochodzie. Będzie to jeszcze droższy mercedes robiony dla niego na zamówienie.

W tym teledysku Rutkowski jeździł złotym mercedesem:

Zagłosuj

Czy kupisz samochód od Rutkowskiego?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze