Rutkowski miał romans z Wodzianką? Zdjęcie z "randki" w sieci

Wojciech Kozicki
20.11.2018  13:44
Krzysztof Rutkowski i Wodzianka - twierdza, że ich romans to bzdura, a Maja Pilch będzie żoną. Zdjęcie z "randki" jednak szokuje.
Krzysztof Rutkowski i Wodzianka - twierdza, że ich romans to bzdura, a Maja Pilch będzie żoną. Zdjęcie z "randki" jednak szokuje. Fot: Instagram.com/the_real_watergirl

„Detektyw” Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wkrótce biorą ślub. Tymczasem do akcji wkroczyła słynna Wodzianka, czyli Dominika Zasiewska. Czy Rutkowski miał romans z gwiazdą programów Kuby Wojewódzkiego? Na Instagramie pojawiło się kontrowersyjne zdjęcie.

Zdjęcie z "randki" z Rutkowskim - romans z Wodzianką?

Dominika Zasiewska skomentowała sprawę niejednoznacznie i opublikowała na Instagramie zdjęcie z Krzysztofem Rutkowskim. Napisała, że plotki o romansie to bzdura, a ich stosunki są „biznesowo-koleżeńskie”. Jej zdaniem afera umocniła relacje przyszłej pary młodej. Pudelek.pl pisze jednak, że tym zdjęciem Wodzianka weszła z Rutkowskim na wojenną ścieżkę.

ZOBACZ TEŻ: Rutkowski skazany za "udawanie" detektywa. Kara więzienia

Czy to uspokoiło internautów? Sądząc po komentarzach, nie wierzą w jej wytłumaczenie.

Współczuję ci. To nie żaden zaszczyt, że miało się romans z zajętym facetem. Wiesz jak się określa takie panienki? – pyta kozmagdalena. (instagram.com/the_real_watergirl)

Skarżysz się na zdradę poprzedniego partnera, a sama robisz zamieszanie – zarzuca Wodziance mnana_annas. (instagram.com/the_real_watergirl)

Co taka młoda i atrakcyjna widziała w takim starym trepie? – pyta outsider_of_yourself. (instagram.com/the_real_watergirl)

Jak podaje pomponik.pl, plotki romansie Rutkowskiego i Wodzianki pojawiły się na początku listopada. Pisano, że były detektyw mógł zdradzić swoją narzeczoną (Maja Plich) z gwiazdą talk-show Kuby Wojewódzkiego w TVN. Publicznie oświadczył jednak, że te plotki to bzdury, a przygotowania do ślubu trwają. Zdradził jednak, że w domu był „sztorm”, a Plich nie zniosła tego dobrze.

Warto przypomnieć, że Rutkowski oświadczył się Plich na żywo w programie „Skandaliści”. Ślubu jednak jak na razie nie było. W międzyczasie „detektyw” robi karierę jako muzyk disco polo i prowadził poszukiwania pytona nad Wisłą w Warszawie.

ZOBACZ TEŻ: Rutkowski w sądzie nie zdjął okularów. Sędzia mu "pocisnęła"

Wodzianka i Rutkowski - czy był romans?
Wodzianka i Rutkowski - czy był romans? Fot: Instagram.com
Przeczytaj więcej
Komentarze