Nielegalne wyścigi w Polsce. Doszło do wypadku [WIDEO]

Wojciech Kozicki
13.11.2018  15:27
Nielegalne wyścigi samochodowe w Polsce (Rzeszów) i wypadek [WIDEO]
Nielegalne wyścigi samochodowe w Polsce (Rzeszów) i wypadek [WIDEO] Fot: Youtube.com/Rzeszów News

Kolejne nielegalne wyścigi samochodowe w Polsce. Rzeszowska strefa ekonomiczna Dworzyska było świadkiem scen jak z filmów akcji. Szokujące wideo z wyścigów trafiło do sieci.

10 listopada podczas nielegalnych wyścigów doszło do wypadku. Na nagraniu widać start samochodów. Mężczyzna, który przed nimi stał, dał sygnał do startu. Został potrącony.

Portal rzeszow-news.pl skontaktował się z rzeszowską policją. Okazało się, że w sobotę po 22:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał anonimowe zgłoszenie o nielegalnych wyścigach na ulicy Biznesowej w Rzeszowie. Patrol udał się na miejsce, ale samochodów już tam nie było. Nie było też zawiadomienia o rannej osobie, co potwierdziła rzecznik podkarpackiej policji Marta Tabasz-Rygiel.

Organizacja nielegalnych wyścigów samochodowych

Rzeszow-news.pl podejrzewa, że za nielegalne wyścigi odpowiadają nieformalne grupy tworzone przez fanów motoryzacji „Zmotoryzowane Podkarpacie” i „Illegal Rzeszów”. Ta pierwsza odpiera zarzuty, a druga oskarża o „kradzież fanów”. Odpowiedzialne za to osoby miały zorganizować wspomniane wyścigi.

ZOBACZ TEŻ: Nielegalne wyścigi w Polsce. Nastolatek wjechał w ludzi

Rzeszów – nielegalne wyścigi

Przeczytaj więcej
Komentarze