Tłum wymierzył sprawiedliwość gwałcicielom. Kara jak w „Grze o tron” [WIDEO]

Wojciech Kozicki
29.03.2018  15:36
Samosąd i gwałt z Indiach
Samosąd i gwałt z Indiach Fot: Twitter.com/binam messar

Sami zaostrzyli wymiar kary dla pedofilów.

Mieszkańcy Yingkiong w indyjskim dystrykcie Upper Siang ujrzeli dwóch nagich mężczyzn idących ulicami miasta. Jak podała agencja East News, mieli związane ręce, a tłum filmował „spacer wstydu”. Prowadzono ich na sznurkach i batożono. To nie była jednak scena z „Gry o tron” z Cersei Lannister w Królewskiej Przystani. To kara za gwałt na dziecku.

17-latka z Yingkiong zaprzyjaźniła się z przyszłym oprawcą za pomocą mediów społecznościowych. Zdecydowała się z nim spotkać i wówczas padła ofiarą zbiorowego gwałtu. Dopadł ją nieznajomy i jego trzech kolegów. Wszyscy mieli ok. 20 lat.

2 mężczyzn oskarżonych o zgwałcenie 17-latki. Przemaszerowali nago ulicami miasta. Wcześniej władze zdecydowały, że gwałt będzie karany śmiercią. W lutym dwóch mężczyzn oskarżonych o takie przestępstwo zostało zabitych przez tłum - napisał dziennikarz Anupam Bordoloi na swoim Twitterze.

ZOBACZ TEŻ: Matki ofiar wymierzyły sprawiedliwość. Gwałciciel został surowo ukarany

Samosąd i kara za gwałt

Policja oświadczyła, że rodzice dziewczyny złożyli zawiadomienie. Ich bliskim udało się schwytać dwóch gwałcicieli. Po zakończonym „spacerze” tłum przekazał ich stróżom prawa. Potwierdził to szef lokalnej policji John Neihlaia.

Społeczność w tym regionie po raz kolejny samodzielnie wymierzyła sprawiedliwość. Także w 2018 roku 1000 ludzi siłą wdarło się na komisariat w Tezu i zabiło 2 mężczyzn oskarżonych o zgwałcenie i zamordowanie 5-latek. Dzień później 900 osób próbowało szturmem zdobyć posterunek w Yingkiong, by dokonać samosądu na gwałcicielu 5-latki.

W mieście Daporijo „masz pokutny” odbył mężczyzna, który zmusił 8-latkę do seksu. Tłum również oddał go w ręce wymiaru sprawiedliwości.

ZOBACZ TEŻ: Zabił 2-dniową córeczkę. Samosąd w więzieniu

Kara za gwałt w Indiach:

Kolejny gwałt w Yingkiong. Ofiarą zwyrodnialców padły dwie 5-latki. Tłum spalił komisariat policji - napisał dziennikarz Shonaam Tabri Dada.

Indyjscy politycy odwiedzili spalony komisariat policji - opublikował zdjęcie Shonaam Tabri Dada.

Przeczytaj więcej
Komentarze