Najseksowniejsza Polka? Sandra Kubicka kradnie serca na całym świecie

Magdalena Kulej
23.02.2018  15:19
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka Fot: instagram.com / @sandrakubicka

23-latka ma już na swoim koncie sesję w Playboyu.

Jest jedną z nielicznych polskich modelek, którym udało się odnieść zagraniczne sukcesy. 23-letnia dziś Sandra Kubicka stawiała swoje pierwsze kroki w modelingu w USA, dokąd przeprowadziła się z rodzina w 2008 roku.

Do udziału w konkursie dla początkujących modelek namówiła ją mama. Konkurs wygrała dzięki temu, że odmówiła udziału w finale. 13-letnia Kubicka miała zaprezentować swój ukryty talent, którego jednak nie była świadoma. Mimo to zadzwonił telefon z gratulacjami.

Potencjał nastoletniej łodzianki zauważyła później agencja Next Model Management. Kubicka zaczęła pojawiać się na okładkach znanych magazynów. Wzięła udział m.in. w sesjach zdjęciowych dla "Cosmopolitan", "Fashion Magazine" i "Glamour". Jako 22-latka pozowała dla amerykańskiego i polskiego wydania magazynu "Playboy".

Sandra

Nieproszona piękność

Teraz Sandra dzieli swoje życie pomiędzy Stany i ojczyznę. Stale prezentuje swoje wdzięki nie tylko w magazynach, ale również na ściankach. Niedawno pojawiła się na pokazie Macieja Zienia. Jak później ustalił portal pudelek.pl, na wydarzenie nie została zaproszona.

Wielokrotnie dostawała odmowę. Projektant nie wyraził zgody na jej obecność na liście gości, a na mimo to przyszła – zdradził informator. (pudelek.pl)

Internauci nie mają jej tego za złe. Kubicka swoim dekoltem „skradła" całe show. Wierni fani z wypiekami na twarzy przeglądają zdjęcia modelki, która swoje życie stale dokumentuje w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi już niemal 400 tys. osób. 

Zobacz zdjęcia jednej z najseksowniejszych Polek:

Przeczytaj więcej
Komentarze