Sataniści chcieli wygrać na loterii. Urządzili rzeź, by diabeł im pomógł

Wojciech Kozicki
15.10.2018  15:10
Sataniści mordowali w Brazylii dla diabła i składali ofiary z ludzi
Sataniści mordowali w Brazylii dla diabła i składali ofiary z ludzi Fot: CEN/EAST NEWS/EuroPics

Brazylia. Policja zatrzymała 2 morderców, którzy pozbawili życia 4 osoby (3 mężczyzn i 1 kobietę). Okazało się, że to wyznawcy diabła. Rytualny mord i picie krwi zabitej kobiety miały im zapewnić wygraną na loterii.

Brazylijska policja ustaliła, że morderstwa popełniło 3 mężczyzn. Jednego nie udało się schwytać. Tuż przed aresztowaniem popełnił samobójstwo. W ręce policji wpadli tylko 41-letni Reberto Alves i 30-letni Gleudson Barros.

ZOBACZ TEŻ: Naukowcy rozszyfrowali list opętanej zakonnicy

Satanistyczne rytuały i ofiary

Policja znalazła w miejscu zbrodni czaszkę ofiary, z której zrobiono ołtarz. Śledczy ustalili, że zamordowane osoby przed śmiercią były podpalane, bite i ranione nożami. Ginęły od postrzałów w kark i głowę. Były zwabiane obietnicami o darmowej imprezie, gdzie mogły się napić alkoholu.

Zabita kobieta była prawdopodobnie dziewczyną jednego z oprawców. Na jej ciele wyryto pentagram.

Rozczłonkowali ciała zabitych osób i pozbawili je głów. Zwłoki ukryli w płytkim grobie w ogrodzie i pod podłogą w domu.

Sataniści i „dom śmierci” w Brazylii

Jak podaje „Daily Mail”, rytualne mordy były przeprowadzane w opuszczonym domu w wiosce Iguatu w północno-wschodniej Brazylii („dom śmierci”). Wkrótce ruszy proces satanistów. Przyznali się, że gdyby ich nie aresztowano, zabiliby więcej osób.

Przyznali się, że duchy zamordowanych były uwięzione w domu. Chcieli, by im służyły i wykonywały ich rozkazy – powiedział detektyw Lira, który zajmuje się sprawą. (dailymail.co.uk)

Okazało się, że chcieli uzyskać wsparcie szatana i go przywołać, by wygrać miliony na loterii. Poza pieniędzmi mieli zdobyć powodzenie u kobiet i władzę nad ludźmi.

ZOBACZ TEŻ: Małżeństwo kanibali z Rosji. Robili z ludzi przetwory na zimę

Sataniści i morderstwo w Brazylii
Sataniści i morderstwo w Brazylii Fot: East News/CEN/EAST NEWS
Przeczytaj więcej
Komentarze