Poszukiwali jej listem gończym. Ukryła się przed policją w nietypowym miejscu

Wojciech Kozicki
29.01.2018  12:04
Polska policja radiowóz
Polska policja radiowóz Fot: Flickr.com/Lukas Plewnia

Koniec zabawy w chowanego.

Pewna Polka miała do odbycia karę półtora roku pozbawienia wolności za udział w bójce. Jak podaje lubelska policja, 36-latka nie zamierzała jednak uciekać przed wymiarem sprawiedliwości na koniec świata. Stróże prawa znaleźli ją w nietypowym miejscu.

Policjanci z patrolu i operacyjni z Wydziału Kryminalnego z Kraśnika wykonywali czynności w mieszkaniu, gdzie doszło do pobicia. W lokalu przebywało 4 nietrzeźwych mężczyzn w wieku 31-36 lat. Jeden z nich spał na wersalce. Stróże prawa próbowali go obudzić. Wówczas usłyszeli hałas dochodzący z wnętrza mebla.

Kobieta schowana w łóżku
Kobieta schowana w łóżku Fot: Policja.gov.pl

Złodziej pod kocem

Okazało się, że w wersalce ukryła się poszukiwana mieszkanka gminy Urzędów. Nie potrafiła wyjaśnić jak trafiła do mebla i co w nim robiła. Przyznała się jedynie, że od kilku dni spożywała alkohol. Twierdzi, że nic nie wie o bójce.

Przestępczyni trafiła do zakładu karnego. Mężczyźni z mieszkania zostali przewiezieni do aresztu i odpowiedzą za pobicie.

To nie pierwszy przypadek w Polsce, gdy przestępca chciał ukryć się w nietypowym miejscu. 17 czerwca 2017 roku policjanci z Jeleniej Góry zostali wezwani do włamania. Złodziej nie zdążył ulotnić się z miejsca przestępstwa, więc postanowił się ukryć. Odnaleziono go w stercie koców i ubrań.

ukryty w wersalce
Zagłosuj

Czy kiedykolwiek chowałeś się przed policją?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze