Nauczycielka dała uczniowi „lekcję anatomii”. Twierdzi, że kocha dzieci [WIDEO]

Wojciech Kozicki
29.03.2018  14:18
Brittany Zamora i seks z nauczycielką
Brittany Zamora i seks z nauczycielką Fot: Maricopa County Sheriff's Office

Ciało pedagogiczne znów posunęło się za daleko.

Kolejna nauczycielka z USA oskarżona o seks z uczniem. 27-letnia Brittany Zamora z Arizony romansowała z 13-latkiem i wpadli. Rodzice nastolatka sprawdzili jego telefon za pomocą aplikacji, która powiadamiała o podejrzanych słowach kluczowych.

Zamora uczyła sześcioklasistów w szkole podstawowej w Brisas Academy w Goodyear. Lisa Kutis z miejscowej policji potwierdziła, że dowody wskazują na kontakty seksualne z nieletnim na terenie szkoły. Jak podaje hollywoodlife.com, poszli na całość w samochodzie i w klasie. Prawdopodobnie nauczycielka uprawiała z uczniem także seks oralny.

Chętnie rzuciłabym pracę i przez cały dzień się z tobą zabawiała – napisała nauczycielka do podopiecznego. (hollywoodlife.com)

„Poszkodowany” zeznał, że to Zamora zaczęła z nim flirtować. Wkrótce otrzymał nagie zdjęcia nauczycielki. Nie pozostał jej dłużny i również wysłał jej swoje fotki bez ubrania.

Nauczycielka Brittany Zamora z Goodyear prowadzona do więzienia. Oskarżono ją o seksualne relacje z 13-latkiem – napisała reporterka Kim Tobin.

Nauczycielka i seks z uczniem

Zamora i jej mąż próbowali chcieli wpłynąć na rodziców chłopca, by nie informowali policji o romansie. Zaręczała, że kocha dzieci i wie, że popełniła błąd. Nic nie wskórali, wkrótce stróże prawa zacisnęli kajdanki na nadgarstkach nauczycielki.

Kobieta jak na razie usłyszała zarzut molestowania dzieci, udostępniania im szkodliwych materiałów oraz uprawiania seksu z nieletnimi. 23 marca przed sądem prosiła, by potraktować ją łagodnie, bo chciała wrócić do domu do męża.

To nie koniec jej kłopotów. Śledczy podejrzewają, że mogła przysyłać swoje fotki bez ubrania również innemu nieletniemu. Prawdopodobnie był świadkiem jak nauczycielka uprawiała seks.

Brittany Zamora znana jest użytkownikom serwisu youtube.com. W 2015 roku jej mąż Daniel opublikował wideo na którym oświadczył jej się podczas skoku na spadochronie. Zobaczyło go prawie 14 tys. osób.

"Nauczycielka roku" aresztowana za molestowanie ucznia - napisał Joe NRA Ryan (Army Dad) na Twitterze.

ZOBACZ TEŻ: Seks z dziećmi za oceny

Oskarżona nauczycielka i nietypowe zaręczyny:

Zagłosuj

Czu uprawiałeś kiedyś seks z ciałem pedagogicznym?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze