Słynna modelka wyrzucona z samolotu. „Najseksowniejsza pupa Instagrama” była bezradna

Wojciech Kozicki
29.01.2018  14:57
Seksowne pośladki modelki Jen Selter
Seksowne pośladki modelki Jen Selter Fot: Instagram.com/jenselter

Niejeden mężczyzna chciałby się z nią przelecieć.

Jen Selter jest modelką i miłośniczką fitnessu. Ćwiczenia nie idą na marne. Większość jej internetowych fanów twierdzi, że ma najseksowniejsze pośladki na Instagramie. Ponętne krągłości nie pomogły jednak podczas awantury w samolocie.

Zrobiło się o niej głośno za sprawą spóźnionego lotu American Airlines z Miami. Jak podaje mirror.co.uk, przyczyną półtoragodzinnego opóźnienia były prawdopodobnie problemy techniczne. Selter w pewnym momencie puściły nerwy.

Wstała z fotela i zaczęła szukać czegoś w schowku nad głową. Osoba, która akurat wychodziła z toalety poprosiła ją, by usiadła. Wkrótce zażądała tego także obsługa maszyny. Seksowna 24-latka stawiała opór.

Najgorsze doświadczenia w liniach lotniczych. Przysłali po mnie 5 funkcjonariuszy - napisała oburzona Selter pod filmem opublikowanym na swoim Twitterze.

Seksowna pupa na Florydzie

Wezwano policję. Funkcjonariusze poinformowali Selter, że linie lotnicze nie chcą jej na pokładzie. Została usunięta z samolotu. Twierdzi jednak, że nie zrobiła niczego złego.

Dwoje ludzi było w toalecie. Wstałam, by wyciągnąć kurtkę. Byłam poirytowana, bo powinniśmy już dawno wystartować. Powiedzieli, że nie ruszymy dopóki nie usiądę – opowiedziała Selter (mirror.co.uk).

Na Instagramie modelki pojawiły się także zdjęcia z wypoczynku w Miami. Jej wysportowane ciało w bikini wygląda zjawiskowo. Na fotografiach m.in. popija drinki i relaksuje się nad basenem. Nic dziwnego, że jej profil obserwuje prawie 12 milionów osób.

Selter chwali się pupą na Instagramie:

Przeczytaj więcej
Komentarze