Koszmar siostry Godlewskiej. "Śpij słodko, mój aniołku"

Magdalena Kulej
01.03.2018  10:10
Koszmar siostry Godlewskiej. "Śpij słodko, mój aniołku"
Koszmar siostry Godlewskiej. "Śpij słodko, mój aniołku" Fot: Instagram.com / @esmeralda_godlewska

Wierni fani celebrytki łączą się w bólu. 

Gdy w połowie lutego Esmeralda Godlewska opublikowała na Instagramie dość jednoznaczny wpis, w sieci zawrzało. Jak podał portal plotek.pl, zdjęcie USG dawało do zrozumienia, że na świat ma przyjść nowy członek familii Godlewskich.

Internauci natychmiast wpadli w wir domysłów. Pytania o tożsamość ojca dziecka przerwał tydzień później niepokojący wpis Esmeraldy.

Śpij słodko, mój aniołku – napisała Esmeralda pod smutnym cytatem. (Instagram.com / @esmeralda_godlewska)

Część z internautów nigdy nie dała wiary drugiej ciąży Godlewskiej. Wielu przekonywało, że zdjęcie skanu USG zostało skradzione z jednego z polskich blogów. Hejterzy skorzystali z okazji, by z zakpić z nowej celebrytki.

Za wszelką cenę chcesz zdobyć sławę. Bez względu na wszystko. Żadnych wartości moralnych w sobie nie masz, za grosz – napisała jedna z internautek. (Instagram.com / @esmeralda_godlewska)

Że teraz niby straciłaś ciążę? – zapytała inna użytkownicza Instagrama. (Instagram.com / @esmeralda_godlewska)

To nie żart. Moje serce pęka. Dla mnie dzieci są największym szczęściem i darem, jaki można otrzymać od życia, losu czy Boga… Niestety, pomimo iż mam wspaniałego synka, na chwilę obecną nie udało mi się otrzymać ponownie błogosławieństwa – skomentowała Godlewska. (Instagram.com / @esmeralda_godlewska)

Jak wyjawiła sama Godlewska, poroniła w 5. tygodniu ciąży. Dramatyczne wyznanie obudziło w jej wiernych fanach prawdziwy niepokój i współczucie. O komentarz w tej sprawie poprosiła redakcja portalu Plotek. Esmeralda jednak nie była jeszcze gotowa, by o tym rozmawiać.

Esme-1
Esme-1 Fot: instagram.com / @esmeralda_godlewska

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Wierzysz Esmeraldzie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze