Siostry Godlewskie znów zaskakują. Ruszają w trasę koncertową i pokażą się nago

Wojciech Kozicki
25.01.2018  11:58
Siostry Godlewskie i piosenka
Siostry Godlewskie i piosenka Fot: Youtube.com/Siostry Godlewskie

Chcą także zatańczyć w popularnym programie.

Siostry Godlewskie mogą zostać królowymi polskiej piosenki. Odkąd zaśpiewały świąteczny hit i zaprezentowały talent wokalny w telewizji śniadaniowej, stały się niezwykle popularne. To prawdziwe kobiety renesansu i nie zamierzają poprzestać wyłącznie na śpiewaniu.

W rozmowie z party.pl zdradziły, że chcą wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”. Biorąc pod uwagę ich medialny potencjał, Polsat zapewne zaprosi je do swojego show. Małgorzata już jest gotowa do walki o Kryształową Kulę, co udowodniła na swoim Instagramie.

Esmeralda i Małgorzata to przede wszystkim wokalistki i zamierzają zrobić karierę muzyczną. To było nieuniknione, zagrają swój pierwszy koncert. Jak podaje plotek.pl, najpierw zachwycą swoim talentem fanów w Białymstoku, a później podbiją serca melomanów w stolicy. Bilety kosztują 20 złotych.

Dziewczyny są bardzo podekscytowane. Przygotowują się, trenują. Chcemy zadbać, żeby nic nie zaskoczyło ich na scenie – powiedział agent sióstr Godlewskich (plotek.pl).

Jeśli ktoś liczył na wielogodzinny pokaz wokalnej ekwilibrystyki, rozczaruje się. Dziewczyny zaśpiewają dwa autorskie numery i cztery kolędy. Dla niektórych to i tak będzie o 6 utworów za dużo.

Siostry Godlewskie nago

Serca panów zabiją szybciej. Godlewskie planują także pokazać się nago. Twierdzą, że jeden z popularnych magazynów zaproponował im rozbieraną sesję.

Ustalamy kwestie tego, jak sesja ma wyglądać, bo nie chcemy, aby była zbyt wulgarna. Oczywiście delikatna nagość może się pojawić, natomiast ma być to zrobione ze smakiem i klasą, ale też z pazurem, bo jednak jesteśmy kobietami, które mają w sobie ten pazur. Chcemy go pokazywać – powiedziała Esmeralda (eska.pl).

Na temat ciała zapewne sporo wie Małgorzata. W jednym z wywiadów powiedziała, że ma z nim do czynienia na co dzień. Skończyła medycynę i jest pielęgniarką.

Myślę, że jesteśmy bardzo pięknymi kobietami i też wspieramy inne kobiety, żeby o siebie dbały, bo wygląd jest bardzo ważny – stwierdziła Małgorzata (RMF.fm).

Obie siostry nie będą mieć problemu z obnażeniem swoich wdzięków. Udostępniały już na Instagramie swoje pikantne zdjęcia. Zapewne niejeden mężczyzna oszalała na punkcie ich nagich pośladków i obfitych biustów.

Biorąc pod uwagę, że Godlewskie są coraz popularniejsze, zapewne wkrótce dostaną kolejne propozycje. Pozostaje tylko czekać aż zadebiutują jako aktorki, zaczną gotować lub stoczą walkę w MMA.

Siostry Godlewskie obnażają swój talent:

Zagłosuj

Z kim siostry Godlewskie powinny ruszyć w trasę koncertową?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze