Godlewskie i nowa piosenka. Teledysk czy już soft porno? [WIDEO]

Wojciech Kozicki
20.07.2018  00:30
siostry godlewskie nowa piosenka teledysk cała noc przed nami pośladki piersi nago
siostry godlewskie nowa piosenka teledysk cała noc przed nami pośladki piersi nago Fot: Youtube.com/Siostry Godlewskie

Piersi, pośladki, zbliżenia na krocza, a do tego muzyka.

Siostry Godlewskie i nowa piosenka „Cała noc przed nami” – gorąca premiera. Seksowny teledysk (kręcony na Majorce) został już opublikowany w serwisie youtube.com, a Małgorzata i Esmeralda znów się rozbierają. Za poprzedni klip ("Biało-Czerwone 2018") chciano zgłosić je do prokuratury. Teraz też pewnie niejedna osoba stwierdzi, że to za wiele. Czy będzie to przebój na miarę „Pada śnieg” lub „Tak to my”? 

Godlewskie pokazały pierwsze zdjęcia z planu teledysku już w maju. Wtedy zapowiadały, że w klipie pojawią się nagie piersi.

Chociaż tym razem siostry nie pozują nago, to i tak sporo odsłaniają. Ten wideoklip to kumulacja nagich pośladków. Siostry wiją się niczym pyton nad Wisłą. Konkurencję może zrobić im tylko Sexmasterka Aniela Bogusz, która również niedługo ma zaprezentować nową piosenkę.

Pani Kapitan na pokładzie. Bo w życiu piękne są tylko chwile i dla tych chwil się żyje - napisała Małgorzata Godlewska na swoim Instagramie pod zdjęciem bez ubrania, które opublikowała w maju.

Nie wiadomo czy fani usłyszą utwór „Cała noc przed nami” na koncertach. Esmeralda spowodowała wypadek w Warszawie i ma trafić do szpitala psychiatrycznego. Zapowiedziała jednak, że za jakiś czas wróci do mediów.

Zagłosuj

Która siostra Godlewska jest bardziej seksowna?

Liczba głosów:

Siostry Godlewskie nowy teledysk - "Cała noc przed nami":

Przeczytaj więcej
Komentarze