Siostra Godlewska bez makijażu. Spełniła prośbę fanów

Wojciech Kozicki
05.03.2018  13:28
siostry Godlewskie bez makijażu
siostry Godlewskie bez makijażu Fot: Instagram.com/esmeralda_godlewska

"Piękno bije z ciebie".

Esmeralda i Małgorzata to w Polsce gwiazdy. Ich piosenki są wyświetlane miliony razy, brylują na ściankach i w telewizjach śniadaniowych, ruszyły w trasę koncertową i zapowiadają pogodę nago. Wkrótce fani ujrzą ich piersi w magazynie dla panów.

Za sprawą Esmeraldy znów jest o nich głośno. Pokazała się w zaskakującej odsłonie.

Godlewskie znane są m.in. z mocnego makijażu. Fani poprosili Esmeraldę o zdjęcie bez makijażu. Niejedna wielka gwiazda zlekceważyłaby taką prośbę, ale nie Godlewska. Pokazała jak wygląda przed położeniem się spać. Po zobaczeniu tej fotki zapewne wiele osób nie zaśnie.

Godlewska naturalna?

Piersiasta siostra pokazała się na Instagramie bez „tapety". Niektórzy nadal jednak nie wierzą, że jej uroda jest naturalna jak talent wokalny. Oskarżają Godlewską o podrasowanie się w edytorze graficznym.

Na pierwszy rzut oka widać, że majstrowałaś w Photoshopie przy czole. Zapomniałaś o zmarszczce mimicznej. Poza tym, zrobione usta, permanentne rzęsy i twarz wymodelowana kwasami. To jest naturalność? – pyta cccalczi_97. (instagram.com/esmeralda_godlewska)

To jest chyba jakiś żart. Post dla idiotów i ślepych – uważa dziadek_zabujca. (instagram.com/esmeralda_godlewska)

Śliczna dziewczyna i tyle. Jakbym miała pieniędze, też skorzystałabym z kilku poprawek. Esmeraldo, ważne, że czujesz się piękna i to piękno bije z ciebie – napisała goniakokonia. (instagram.com/esmeralda_godlewska)

Esmeralda już wcześniej była posądzana o korzystanie z usług chirurga plastycznego. Odpiera takie zarzuty w komentarzach.

Taką Bóg mnie stworzył. Od zawsze miałam orientalną urodę. Nie mam botoksów, robionego nosa i kości. Widocznie niewiele osób rodzi się naturalnie pięknych skoro wciąż tkwi w nas tyle zazdrości i jadu - napisała Esmeralda na swoim Instagramie.

Godlewskie są coraz popularniejsze. Okazuje się jednak, że to nie jest korzystne dla fanów. Zbyt duża dawka sióstr może zwiększać zachorowalność na raka. Doktor Tulimowski ostrzega, by nie przesadzać z pochłanianiem treści od Godlewskich.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Esmeralda Godlewska na żywo na koncercie:

Teledysk sióstr Godlewskich do piosenki "Tak to my":

Zagłosuj

Czy podobają ci się siostry Godlewskie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze