Siostry Godlewskie na walentynkowej imprezie. Największą uwagę przykuwały ich dekolty

Mateusz Patyk
14.02.2018  15:51
siostry Godlewskie na ściance
siostry Godlewskie na ściance Fot: East News

Dziewczyny brylowały na ściance.

Premiera teledysku do piosenki Justyny Sawickiej (finalistki programu „Must Be The Music”) zgromadziła w jednym miejscu kwiat polskiego showbiznesu. Wydaje się, że większym zainteresowaniem niż promowany na walentynkowym evencie klip pod tytułem „Niezgoda”, cieszyły się jeszcze do niedawna ledwo znani celebryci.

Pod tym samym dachem można było zobaczyć zarówno „gwiazdy”, których najlepsze dni minęły jakiś czas temu (Mandaryna i Krzysztof Kasa Kasowski), jak i ulubieńców widzów (Patrycja Wieja z „Projektu Lady”, Anna Powierza - czyli Czesia z Klanu, a także Angelika Fajcht, która dała się poznać jako wyjątkowo nieudolna „gitarzystka” w programie Dzień Dobry TVN).

Kulminacja wieczoru

Ale obiektywy fotoreporterów skierowane były głównie na trio kobiet. Chodzi oczywiście o utalentowane muzycznie siostry Godlewskie oraz posiadającą wyjątkową urodę „polską Barbie” Anellę. Każda z nich próbowała przyćmić pozostałe. O ile Anella pokazała po raz pierwszy prawdziwe, zaskakująco naturalne oblicze, to Esmeralda i Małgorzata założyły mocno eksponujące okazały biust kreacje.

Jak wyglądał debiut Godlewskich na ściance, można się przekonać w poniższej galerii.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze