Godlewskie otwierają szkołę muzyczną! "Zostań gwiazdą estrady"

Wojciech Kozicki
19.11.2018  09:57
Siostry Godlewskie - najpierw zaśpiewały hymn, a teraz ruszy ich nowy projekt - szkoła muzyczna
Siostry Godlewskie - najpierw zaśpiewały hymn, a teraz ruszy ich nowy projekt - szkoła muzyczna Fot: Facebook.com/Siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie wykonały hymn Polski, za co grozi im pozew. Ich kariera pędzi jednak jak szalona, mają nowy projekt – powstanie szkoła muzyczna sióstr Godlewskich. Małgorzata i Esmerdalda się rozkręcają, w telewizji można oglądać ich nowy program.

Siostry Godlewskie śpiewały już kolędy, podbiły internet piosenką „Pada śnieg”, wykonały polski hymn i nagrały teledyski do własnych piosenek ("Cała noc przed nami"). Zaśpiewały także „Happy birthday” dla prezydenta Dudy przebrane za Marylin Monroe. Najwyraźniej poczuły, że mają już na tyle doświadczenia jako wokalistki, że czas uczyć śpiewu innych.

Na swoim Facebooku poinformowały, że w przyszłym roku wystartuje Szkoła Muzyczna Sióstr Godlewskich. Będzie można dzięki niej zostać gwiazdą estrady. Jeśli ktoś jest zainteresowany, powinien się pospieszyć. Obowiązuje rezerwacja miejsc. Internauci skrytykowali ten projekt.

Po ukończeniu tej szkoły, idąc za przykładem właścicielek, będzie można zostać największym przegrywem - napisała Anna (facebook.com/Siostry Godlewskie)

Dobra, były śmieszne filmiki, ale to jest wynoszenie wirusa poza internet. Może ktoś to zgłosić? - pyta Ania. (facebook.com/Siostry Godlewskie)

„Nagie pogodynki” można też zobaczyć w telewizji. Na ich Facebooku pojawił się zwiastun programu „Przygody sióstr Godlewskich”, który można oglądać w 4Fun Dance. Wcielają się w role górników i uwaga, ostrzegamy… będą śpiewać.

ZOBACZ TEŻ: Siostry Godlewskie bez makijażu

Przeczytaj więcej
Komentarze