Siostry Godlewskie dostaną nowy program. To dla nich zadanie idealne

Magdalena Kulej
11.04.2018  12:18
Siostry Godlewskie dostaną nowy program. To dla nich zadanie idealne
Siostry Godlewskie dostaną nowy program. To dla nich zadanie idealne Fot: facebook.com/Siostry Godlewskie

Słynne wokalistki zajmą się tym, na czym dobrze się znają. 

Siostry Godlewskie szturmem zdobyły polski show-biznes i udowodniły, że można spełniać swoje marzenia o artystycznej karierze. Dzięki coverom prezentującym ich dyskusyjne walory głosowe Małgorzata i Esmeralda doczekały się swojego programu, wypuściły pierwszy teledysk i ruszyły w trasę koncertową.

Ich kontrowersyjne występy komentowali eksperci, zastanawiając się nad ryzykiem zachorowania na raka po styczności z siostrami Godlewskimi. Wszystko wskazuje na to, że ryzyko może wzrosnąć, bo słynne rodzeństwo nie daje o sobie zapomnieć.

Zobacz także: Małgorzata Godlewska w łóżku. Opublikowała „naturalne” zdjęcie 

Siostry Godlewskie w telewizji - "Hejt Lista"

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, Małgorzata i Esmeralda niesione falą popularności poprowadzą interaktywną listę przebojów. Nazwa programu i jego koncept wyraźnie nawiązują do profesjonalnego doświadczenia prezenterek.

Podczas "Hejt Listy" widzowie będą mogli na bieżąco lajkować i hejtować teledyski. Swoją aktywność będą obserwować na ekranie, gdzie pojawi się specjalny „hejtometr”. "Hejt Lista" zadebiutuje 14 kwietnia i będzie emitowana w soboty o 17.00 i w niedziele o 21.00.

To już kolejna próba zaistnienia sióstr Godlewskich na szklanym ekranie. Pierwsza nie do końca się powiodła. Zgodnie z głośnymi zapowiedziami siostry miały „rozchmurzać” dni widzom 4Fun Dance i topless wyśpiewywać im pogodę w programie "Pogodynki Godlewskie".

W rzeczywistości na ekranie goszczą zaledwie moment, a to zdecydowanie za mało na tak rozchwytywane gwiazdy i profesjonalne prezenterki.

Zobacz także: Siostra Godlewska bez makijażu. Spełniła prośbę fanów

Zagłosuj

Czy podobają ci się siostry Godlewskie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze