Siostry Godlewskie pokazały piersi i wyśpiewały pogodę. Tak to wyglądało od kuchni

Magdalena Barszczak
15.02.2018  16:31
Siostry Godlewskie nago wyśpiewały pogodę. Tak to wyglądało od kuchni
Siostry Godlewskie nago wyśpiewały pogodę. Tak to wyglądało od kuchni Fot: East News

Stacja 4fun Dance opublikowała film.

Siostry Godlewskie nieźle namieszały w polskim internecie. Nic dziwnego, że upomniał się o nie show-biznes. Seksowne dziewczyny pochodzące z Malborka dopiero co brylowały na walentynkowej imprezie, by chwilę później zadebiutować jako dość nietypowe pogodynki.

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie zostały prezenterkami 4fun Dance. W tej stacji muzycznej celebrytki opowiadają o pogodzie z przymrużeniem oka. Oczywiście śpiewająco. Na antenie pojawiają się aż trzy razy dziennie - o 20.00, 21.00 i o 23.00. Ich pierwszy program z pewnością można zaliczyć do udanych.

Pogoda Godlewskie Making Of
Pogoda Godlewskie Making Of Fot: facebook.com/4FUNDANCETV

Pierwszy raz

Jak donosi Fakt.pl, Małgorzata i Esmeralda w walentynki zaczęły od występu w seksownych, czerwonych sukienkach. Zaśpiewały fragment piosenki „Ciągle pada”. 

Trzy godziny później zrobiło się naprawdę gorąco. O 23.00 siostry po raz kolejny pojawiły się na tle deszczowych chmurek i słoneczek, ale już topless. Niestety, ich popis trwał zaledwie chwilkę. Fani mogli czuć się rozczarowani.

Na taki moment pracuje się jednak kilka godzin. Stacja 4fun Dance pokazała na Facebooku kulisy programu "Naga prawda o pogodzie". Na filmie widać, jak Godlewskie przygotowują się do roli pogodynek. Jest na co popatrzeć!

Zobacz "making of" programu "Naga prawda o pogodzie":

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Oglądałeś program z siostrami Godlewskimi?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze